T-A: Landa przed Majką

Sirotti

Mikel Landa (Movistar) wygrał górski etap Tirreno-Adriatico z metą na Sassotetto, wyprzedzając na finiszu Rafała Majkę (Bora-hansgrohe) i Georga Benneta (LottoNL-Jumbo). Na pozycję wicelidera wyścigu awansował Michał Kwiatkowski (Team Sky).

Landa finiszował najszybciej z czteroosobowej grupki, która zaatakowała na ostatnich kilometrach wzniesienia pod Sassotetto, gdzie kończył się czwarty etap Tirreno-Adriatico. Uciekinierzy zachowali minimalną przewagę nad niewielką grupką, która utrzymała się z mocno uszczuplonego peletonu, i z którego kolejno odpadali kandydaci do zwycięstwa i faworyci wyścigu. Najpierw po defekcie odpadł wczorajszy zwycięzca, Primoz Roglic (LottoNL-Jumbo), potem tempa nie wytrzymał Chris Froome (Team Sky), a na ostatnich dwóch kilometrach defekt miał lider wyścigu, Geraint Thomas (Team Sky), któremu pech odebrał prowadzenie w wyścigu.

Zanim faworyci wyścigu stoczyli bitwę na 12-kilometrowym podjeździe pod Sassotetto, dzień należał do uciekinierów. Już po trzech kilometrach ścigania od peletonu oderwali się Igor Boev (Gazprom-Rusvelo) Nicola Bagioli (Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini), Krists Neilands (Israel Cycling Academy) i Jacopo Mosca (Wilier Triestina-Selle Italia). Uciekinierzy cieszyli się dużą przewagą i dostali wiele czasu antenowego od peletonu, który nie zamierzał się forsować i kasować ucieczki zbyt szybko. Ich przewaga wynosiła jeszcze 5 minut na 50 kilometrów przed metą i zaczęła spadać dopiero na ostatnich 20 kilometrach, gdy kolarze zbliżali się do finałowego podjazdu.

Wtedy przewaga zaczęła bardzo szybko spadać, głównie za sprawą kolarzy Team Sky, astany i Mitchelton-Scott. Na 7 kilometrów przed szczytem ucieczka została skasowana i kolarze zaczęli skupiać się na walce o zwycięstwo. Peleton z każdym kolejny zakrętem robił się coraz mniejszy, choćby za sprawą defektu, który po upadku wykluczył z walki Roglica. Na 5 kilometrów przed metą jako pierwszy zaatakował Miguel Angel Lopez (Astana), a niedługo potem za nim wyskoczyli Majka, Fabio Aru (Astana) i Ben Hermans (Israel Cycling Academy). Ich przewaga wynosiła około 20 sekund, ale było to za mało dla Majki, który poprawił na 3500 metrów przed szczytem. Pozostała trójka próbowała dociągnąć do Polaka, ale udało się to dopiero Mikelowi Landzie (Movistar), który wyskoczył z peletonu kilkaset metrów dalej.

Nie wiodło się za to kolarzom Team Sky. Choć wcześniej mocno pracował Michał Kwiatkowski, to Chris Froome miał problemy z utrzymaniem tempa czołówki, a na ostatnich dwóch kilometrach Gerainta Thomasa powstrzymał defekt. Czołówka, z kolei, co chwilę podkręcała tempo, ale dopiero skok Landy na 200 metrów przed szczytem okazał się skuteczny. Hiszpan wyprzedził Majkę i zostawił Polaka za plecami, sięgając po zwycięstwo na dzisiejszym etapie. Majka był drugi, a trzecie miejsce zajął George Bennet (LottoNL-Jumbo), który w końcówce wyskoczył z peletonu za uciekinierami.

Liderem wyścigu został Damiano Caruso (BMC Racing Team), który przyjechał na metę na 13. pozycji i odzyskał koszulkę lidera, którą założył po pierwszym etapie. Drugie miejsce, z zaledwie sekundą straty, zajmuje Kwiatkowski.

Wyniki 4. etapu:

  • 1 Mikel Landa (Spa) Movistar Team 6:22:13  
  • 2 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe  
  • 3 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo  
  • 4 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:06  
  • 5 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy  
  • 6 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal  
  • 7 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale  
  • 8 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb  
  • 9 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott  
  • 10 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 11 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky  
  • 12 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida  
  • 13 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team  
  • 14 Jaime Roson (Spa) Movistar Team 0:00:14  
  • 15 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 0:00:18  
  • 16 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:00:26  
  • 17 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data  
  • 18 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin  
  • 19 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:00:33  
  • 20 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:40  
  • 21 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:01:03  
  • 22 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team  
  • 23 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:01:10  
  • 24 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:01:51  
  • 25 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 0:02:06  
  • 26 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida 0:02:11  
  • 27 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates  
  • 28 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:02:51  
  • 29 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:03:21  
  • 30 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin  
  • 31 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ  
  • 32 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo  
  • 33 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:04:05  
  • 34 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo  
  • 35 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 0:04:12  
  • 36 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin  
  • 37 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team  
  • 38 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors  
  • 39 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:04:44  
  • 40 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe 0:05:43  
  • 41 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale  
  • 42 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 43 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team  
  • 44 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:06:01  
  • 45 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:06:10  
  • 46 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:07:14  
  • 47 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:07:27  
  • 48 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data 0:07:36  
  • 49 Julien Vermote (Bel) Dimension Data 0:07:59  
  • 50 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott  
  • 51 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 0:08:03  
  • 52 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 0:08:27  
  • 53 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:09:25  
  • 54 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 0:09:53  
  • 55 Gianni Moscon (Ita) Team Sky  
  • 56 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:10:19  
  • 57 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:10:58  
  • 58 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ  
  • 59 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:11:52  
  • 60 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal  
  • 61 Andrey Amador (CRc) Movistar Team  
  • 62 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:12:11  
  • 63 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini  
  • 64 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team  
  • 65 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal  
  • 66 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal  
  • 67 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 0:12:53  
  • 68 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo 0:13:38  
  • 69 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 0:14:00  
  • 70 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:06  
  • 71 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy  
  • 72 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale  
  • 73 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ  
  • 74 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ  
  • 75 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb  
  • 76 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale  
  • 77 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ  
  • 78 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates  
  • 79 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini  
  • 80 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo  
  • 81 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data  
  • 82 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates  
  • 83 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team  
  • 84 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 0:16:01  
  • 85 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott  
  • 86 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott  
  • 87 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 88 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 89 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 90 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team  
  • 91 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida  
  • 92 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team  
  • 93 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott  
  • 94 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal  
  • 95 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo  
  • 96 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott  
  • 97 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team  
  • 98 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo  
  • 99 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo  
  • 100 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky 0:16:56  
  • 101 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 0:17:16  
  • 102 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:17:28  
  • 103 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:17:34  
  • 104 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy  
  • 105 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:18:32  
  • 106 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe  
  • 107 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data  
  • 108 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy  
  • 109 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy  
  • 110 Chad Haga (USA) Team Sunweb  
  • 111 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors  
  • 112 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team  
  • 113 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale  
  • 114 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo  
  • 115 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe  
  • 116 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini  
  • 117 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors  
  • 118 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini  
  • 119 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo  
  • 120 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo  
  • 121 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb  
  • 122 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal  
  • 123 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida  
  • 124 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia  
  • 125 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:18:46  
  • 126 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team  
  • 127 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott 0:19:35  
  • 128 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:20:01  
  • 129 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:22:48  
  • 130 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin 0:22:50  
  • 131 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin  
  • 132 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo  
  • 133 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky  
  • 134 Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini  
  • 135 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin  
  • 136 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo  
  • 137 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo  
  • 138 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • 139 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data  
  • 140 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia  
  • 141 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe  
  • 142 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida  
  • 143 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia  
  • 144 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates  
  • 145 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia  
  • 146 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates  
  • 147 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ  
  • DNF Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo  
  • DNF Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb  
  • DNF Daniel Moreno (Spa) EF Education First-Drapac p/b Cannondale  
  • DNF Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  • 1 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 17:14:49  
  • 2 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:00:01  
  • 3 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:11  
  • 4 Mikel Landa (Spa) Movistar Team 0:00:20  
  • 5 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:26  
  • 6 Rigoberto Uran (Col) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:00:31  
  • 7 George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo 0:00:33  
  • 8 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe 0:00:34  
  • 9 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:00:36  
  • 10 Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida 0:00:41  
  • 11 Jaime Roson (Spa) Movistar Team 0:00:44  
  • 12 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:45  
  • 13 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:50  
  • 14 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott  
  • 15 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:00:59  
  • 16 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:01:01  
  • 17 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data 0:01:50  
  • 18 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors 0:02:01  
  • 19 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team 0:02:02  
  • 20 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin 0:02:19  
  • 21 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:02:38  
  • 22 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:42  
  • 23 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:03:27  
  • 24 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:03:43  
  • 25 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:03:58  
  • 26 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:04:05  
  • 27 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida 0:04:14  
  • 28 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin 0:04:48  
  • 29 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin  
  • 30 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:05:14  
  • 31 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo  
  • 32 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:05:21  
  • 33 Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ 0:06:18  
  • 34 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:06:31  
  • 35 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors 0:06:52  
  • 36 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:08:43  
  • 37 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:09:28  
  • 38 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:10:28  
  • 39 Gianni Moscon (Ita) Team Sky 0:10:39  
  • 40 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:10:47  
  • 41 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:11:07  
  • 42 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo 0:11:33  
  • 43 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale 0:12:22  
  • 44 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:12:52  
  • 45 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:12:54  
  • 46 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:13:15  
  • 47 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:13:16  
  • 48 Julien Vermote (Bel) Dimension Data 0:14:18  
  • 49 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton-Scott 0:14:27  
  • 50 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors 0:15:29  
  • 51 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:15:34  
  • 52 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:16:07  
  • 53 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal 0:16:52  
  • 54 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors 0:17:04  
  • 55 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:17:40  
  • 56 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 0:17:42  
  • 57 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:17:46  
  • 58 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 0:17:49  
  • 59 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:19:00  
  • 60 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott 0:19:09  
  • 61 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ 0:19:44  
  • 62 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:19:46  
  • 63 Jack Bauer (NZl) Mitchelton-Scott 0:19:56  
  • 64 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb 0:20:40  
  • 65 Jonathan Castroviejo (Spa) Team Sky 0:20:58  
  • 66 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:21:02  
  • 67 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:21:07  
  • 68 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:09  
  • 69 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:21:18  
  • 70 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:21:22  
  • 71 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:22:02  
  • 72 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy  
  • 73 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo 0:22:22  
  • 74 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:22:29  
  • 75 Davide Cimolai (Ita) Groupama-FDJ 0:22:39  
  • 76 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo 0:22:51  
  • 77 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data 0:23:01  
  • 78 Kristijan Koren (Slo) Bahrain-Merida 0:23:07  
  • 79 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton-Scott 0:23:42  
  • 80 Leopold Konig (Cze) Bora-Hansgrohe 0:23:45  
  • 81 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama-FDJ 0:24:10  
  • 82 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team 0:24:27  
  • 83 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 0:24:30  
  • 84 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:24:35  
  • 85 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:36  
  • 86 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida 0:25:15  
  • 87 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:25:20  
  • 88 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:25:36  
  • 89 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:25:40  
  • 90 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:25:46  
  • 91 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal 0:25:51  
  • 92 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:25:58  
  • 93 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal 0:26:01  
  • 94 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 0:26:25  
  • 95 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:26:48  
  • 96 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:27:06  
  • 97 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:27:08  
  • 98 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:27:16  
  • 99 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo 0:27:36  
  • 100 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ 0:27:40  
  • 101 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott 0:28:18  
  • 102 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy 0:28:20  
  • 103 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo 0:28:21  
  • 104 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:28:28  
  • 105 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:28:31  
  • 106 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:28:37  
  • 107 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:28:42  
  • 108 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:29:12  
  • 109 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:29:17  
  • 110 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:29:30  
  • 111 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:29:50  
  • 112 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors 0:30:25  
  • 113 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin 0:30:59  
  • 114 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors 0:31:30  
  • 115 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:31:32  
  • 116 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team 0:31:33  
  • 117 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 0:31:37  
  • 118 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:31:41  
  • 119 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 0:31:51  
  • 120 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton-Scott 0:32:16  
  • 121 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 0:32:29  
  • 122 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:32:34  
  • 123 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:32:40  
  • 124 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:32:52  
  • 125 Taylor Phinney (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale 0:33:38  
  • 126 Damiano Cunego (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:33:59  
  • 127 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy 0:34:15  
  • 128 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo 0:34:18  
  • 129 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team 0:34:34  
  • 130 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data 0:34:51  
  • 131 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 0:35:16  
  • 132 Marcel Kittel (Ger) Katusha-Alpecin 0:35:46  
  • 133 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:35:50  
  • 134 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo 0:35:53  
  • 135 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin 0:36:34  
  • 136 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:37:05  
  • 137 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida 0:37:14  
  • 138 Eduard Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 0:37:45  
  • 139 August Jensen (Nor) Israel Cycling Academy  
  • 140 Robert Wagner (Ger) LottoNL-Jumbo 0:37:53  
  • 141 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:37:55  
  • 142 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data 0:38:22  
  • 143 Marc Sarreau (Fra) Groupama-FDJ 0:39:35  
  • 144 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:40:02  
  • 145 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo 0:40:32  
  • 146 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:46:58  
  • 147 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 0:48:26

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły