Sagan z drugim zwycięstwem

Drugie zwycięstwo w tegorocznym BinckBank Tour odniósł Peter Sagan (Bora-hansgrohe), wygrywając sprinterski finisz na mecie w Ardooie. Liderem pozostał Stefan Kueng (BMC Racing Team).

Na drugim płaskim etapie w tegorocznym wyścigu Sagan odniósł swoje drugie już zwycięstwo. Po raz kolejny Słowak pokazał rywalom plecy, jednak tym razem jego wygrana było pewna i zdecydowana, a drugi na mecie, Edward Theuns (Trek-Segafredo) stracił pół długości roweru do Mistrza Świata. Trzecie miejsce zajął Rudy Barbier (Ag2R La Mondiale).

Typowy sprinterski etap rozstrzygnął na swoją korzyść Sagan, ale wcześniej jego koledzy z ekipy Bora-hansgrohe, w tym Maciej Bodnar, musieli się sporo napracować, by skasować ucieczkę trójki kolarzy. Kristijan Koren (Cannondale-Drapac), Elmar Reinders (Roompot - Nederlandse Loterij), Piet Allegaert (Sport Vlaanderen - Baloise), Frederik Backaert (Wanty-Groupe Gobert) i Sander Cordeel (Veranda's Willems Crelan) zostali wchłonięci na ostatnich siedmiu kilometrach etapu i dopiero wtedy, choć jeszcze niezbyt zorganizowanie, ekipy sprinterów ustawiały swoje pociągi. Lotto Soudal, Team Sunweb, Bora-hansgrohe, Trek-Segafredo i Quick-Step Floors chciały mieć swoich liderów na czele, ale w końcówce i tak ci byli zdani głównie na siebie.

Późnym atakiem zaskoczyć peleton chciał jeszcze Jempy Drucker (BMC Racing Team), ale rozpędzeni sprinterzy skasowali jego na 150 metrów przed końcem. Sagan wysunął się szybko na prowadzenie i zdobył bezpieczną przewagę, której do mety nie oddał, zgarniając 10 sekund bonifikaty czasowej, dzięki czemu awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

W tabeli przewodzi zwycięzca wczorajszej czasówki, Stefan Kueng (BMC Racing Team), a drugi jest Maciej Bodnar (Bora-hansgrohe), który traci do lidera 4 sekundy. Łukasz Wiśniowski (Team Sky), który dziś był 37., w generalce jest 67.

Wyniki 3. etapu:

  • 1    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    4:14:01     
  • 2    Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo          
  • 3    Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 4    Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 5    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team          
  • 6    Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott          
  • 7    Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 8    Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates          
  • 9    Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 10    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb          
  • 11    Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 12    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors          
  • 13    André Greipel (Ger) Lotto Soudal          
  • 14    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin          
  • 15    Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert          
  • 16    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 17    Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data          
  • 18    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 19    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          
  • 20    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 21    Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 22    Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 23    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo          
  • 24    Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ          
  • 25    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida          
  • 26    Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates          
  • 27    Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 28    Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 29    Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 30    Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 31    Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo          
  • 32    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb          
  • 33    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 34    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida          
  • 35    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 36    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 37    Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky          
  • 38    Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 39    Filippo Ganna (Ita) Team UAE Emirates          
  • 40    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 41    Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal          
  • 42    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team          
  • 43    Ben Swift (GBr) Team UAE Emirates          
  • 44    Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates          
  • 45    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team          
  • 46    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team          
  • 47    Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott          
  • 48    Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 49    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 50    Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 51    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal          
  • 52    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 53    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb          
  • 54    Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team          
  • 55    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 56    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb          
  • 57    Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott          
  • 58    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida          
  • 59    Elia Viviani (Ita) Team Sky          
  • 60    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 61    Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo          
  • 62    Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan          
  • 63    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 64    Mickael Delage (Fra) FDJ          
  • 65    Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 66    Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal          
  • 67    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors          
  • 68    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 69    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 70    Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team          
  • 71    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team          
  • 72    Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates          
  • 73    Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 74    Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 75    Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo          
  • 76    Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 77    Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 78    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team          
  • 79    Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 80    Wout Van Aert (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 81    Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 82    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky          
  • 83    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 84    Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert          
  • 85    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team          
  • 86    David Per (Slo) Bahrain-Merida          
  • 87    Owain Doull (GBr) Team Sky          
  • 88    Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 89    Ion Insausti (Spa) Bahrain-Merida          
  • 90    Dayer Quintana (Col) Movistar Team          
  • 91    Nuno Bico (Por) Movistar Team          
  • 92    Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 93    Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors          
  • 94    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates          
  • 95    Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac          
  • 96    Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 97    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal          
  • 98    Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan          
  • 99    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data          
  • 100    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team          
  • 101    Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott          
  • 102    Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida          
  • 103    Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 104    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb          
  • 105    Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 106    Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale          
  • 107    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale          
  • 108    Mitch Docker (Aus) Orica-Scott          
  • 109    Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:00:44     
  • 110    Léo Vincent (Fra) FDJ          
  • 111    Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott          
  • 112    Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 113    Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 114    Arnaud Demare (Fra) FDJ          
  • 115    Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates          
  • 116    Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo          
  • 117    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 118    Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors          
  • 119    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 120    Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal          
  • 121    Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin          
  • 122    Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 123    Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 124    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal          
  • 125    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data          
  • 126    Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 127    Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team          
  • 128    Ian Stannard (GBr) Team Sky          
  • 129    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 130    Sebastian Henao (Col) Team Sky          
  • 131    Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 132    Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 133    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac          
  • 134    Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida          
  • 135    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 136    Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors          
  • 137    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team          
  • 138    Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 139    Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team          
  • 140    Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team          
  • 141    Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo          
  • 142    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 143    Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe          
  • 144    Marc Sarreau (Fra) FDJ          
  • 145    Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:01:02     
  • 146    Roger Kluge (Ger) Orica-Scott          
  • 147    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors          
  • 148    Danny Van Poppel (Ned) Team Sky          
  • 149    Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ          
  • 150    Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ          
  • 151    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data          
  • 152    Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 153    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida    0:01:46     
  • 154    Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 155    Jérémy Roy (Fra) FDJ    0:01:55     
  • 156    Tim Merlier (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 157    Rory Sutherland (Aus) Movistar Team    0:01:55     
  • 158    Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team    0:01:57     
  • 159    Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 160    Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 161    Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb          
  • 162    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal          
  • 163    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data    0:02:16     
  • 164    Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:02:21     
  • 165    Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team          
  • 166    Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac          
  • 167    Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac          
  • 168    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data    0:02:59     
  • 169    Tyler Farrar (USA) Dimension Data          
  • 170    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data          
  • 171    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:03:17     
  • 172    Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 173    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott    0:03:38     
  • 174    Jonathan Dibben (GBr) Team Sky    0:05:04     
  • DNF    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin          
  • DNS    Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems Crelan

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  • 1    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    8:15:08     
  • 2    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe    0:00:04     
  • 3    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    0:00:05     
  • 4    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe          
  • 5    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:00:08     
  • 6    Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:00:10     
  • 7    Yves Lampaert (Bel) Quick-Step Floors    0:00:12     
  • 8    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:00:14     
  • 9    Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team    0:00:15     
  • 10    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal    0:00:17     
  • 11    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 12    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team    0:00:18     
  • 13    Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:00:19     
  • 14    Filippo Ganna (Ita) Team UAE Emirates    0:00:20     
  • 15    Wout Van Aert (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:00:21     
  • 16    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:22     
  • 17    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team    0:00:24     
  • 18    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:00:25     
  • 19    Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac          
  • 20    Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott    0:00:26     
  • 21    Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors          
  • 22    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:00:27     
  • 23    Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo          
  • 24    Ben Swift (GBr) Team UAE Emirates          
  • 25    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe    0:00:28     
  • 26    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin          
  • 27    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team          
  • 28    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    0:00:29     
  • 29    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team    0:00:31     
  • 30    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 31    Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors    0:00:32     
  • 32    Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott          
  • 33    Imanol Erviti (Spa) Movistar Team          
  • 34    Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:00:33     
  • 35    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 36    Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac          
  • 37    Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 38    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:34     
  • 39    Owain Doull (GBr) Team Sky    0:00:35     
  • 40    Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal          
  • 41    Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott          
  • 42    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo          
  • 43    Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac    0:00:36     
  • 44    Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team          
  • 45    Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors    0:00:37     
  • 46    Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 47    Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team          
  • 48    Roger Kluge (Ger) Orica-Scott    0:00:38     
  • 49    Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors          
  • 50    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors          
  • 51    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale    0:00:39     
  • 52    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    0:00:40     
  • 53    Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan          
  • 54    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:00:41     
  • 55    Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team    0:00:42     
  • 56    Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates          
  • 57    Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 58    Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert    0:00:43     
  • 59    Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale          
  • 60    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac          
  • 61    Léo Vincent (Fra) FDJ          
  • 62    Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb    0:00:44     
  • 63    Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-Scott          
  • 64    Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb          
  • 65    Danny Van Poppel (Ned) Team Sky    0:00:45     
  • 66    Ion Insausti (Spa) Bahrain-Merida          
  • 67    Łukasz Wiśniowski (Pol) Team Sky          
  • 68    Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 69    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb          
  • 70    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data    0:00:47     
  • 71    Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates          
  • 72    David Per (Slo) Bahrain-Merida    0:00:48     
  • 73    Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 74    Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo          
  • 75    Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:00:49     
  • 76    Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ    0:00:50     
  • 77    Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky          
  • 78    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    0:00:51     
  • 79    Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 80    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team    0:00:52     
  • 81    Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 82    Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 83    Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 84    Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin    0:00:53     
  • 85    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 86    Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:00:54     
  • 87    Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 88    Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates    0:00:55     
  • 89    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team          
  • 90    Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac    0:00:56     
  • 91    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data          
  • 92    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 93    Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:00:57     
  • 94    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team          
  • 95    Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 96    Tim Merlier (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:00:58     
  • 97    Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo    0:00:59     
  • 98    Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo          
  • 99    Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:01:00     
  • 100    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 101    Sebastian Henao (Col) Team Sky          
  • 102    Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert    0:01:01     
  • 103    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 104    Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin          
  • 105    Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida    0:01:02     
  • 106    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal          
  • 107    André Greipel (Ger) Lotto Soudal    0:01:03     
  • 108    Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal    0:01:05     
  • 109    Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team          
  • 110    Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team    0:01:06     
  • 111    Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:01:07     
  • 112    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors          
  • 113    Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal    0:01:08     
  • 114    Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida          
  • 115    Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott          
  • 116    Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 117    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    0:01:10     
  • 118    Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida          
  • 119    Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 120    Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    0:01:12     
  • 121    Mickael Delage (Fra) FDJ          
  • 122    Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe          
  • 123    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:01:13     
  • 124    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin    0:01:14     
  • 125    Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan          
  • 126    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb    0:01:15     
  • 127    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data          
  • 128    Elia Viviani (Ita) Team Sky          
  • 129    Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team    0:01:16     
  • 130    Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 131    Gijs Van Hoeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:01:17     
  • 132    Ian Stannard (GBr) Team Sky          
  • 133    Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:01:18     
  • 134    Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates    0:01:19     
  • 135    Gregory Rast (Swi) Trek-Segafredo          
  • 136    Nuno Bico (Por) Movistar Team    0:01:20     
  • 137    Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 138    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data    0:01:22     
  • 139    Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:01:23     
  • 140    Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates          
  • 141    Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:01:25     
  • 142    Marc Sarreau (Fra) FDJ    0:01:27     
  • 143    Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 144    Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:01:28     
  • 145    Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team    0:01:31     
  • 146    Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal    0:01:36     
  • 147    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe    0:01:38     
  • 148    Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team    0:01:39     
  • 149    Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ    0:01:40     
  • 150    Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:01:41     
  • 151    Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:01:43     
  • 152    Tom Van Asbroeck (Bel) Cannondale-Drapac    0:01:45     
  • 153    Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ    0:01:46     
  • 154    Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:01:49     
  • 155    Arnaud Demare (Fra) FDJ    0:01:50     
  • 156    Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:02:07     
  • 157    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida    0:02:09     
  • 158    Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team    0:02:25     
  • 159    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida    0:02:33     
  • 160    Mitch Docker (Aus) Orica-Scott    0:02:34     
  • 161    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal    0:02:44     
  • 162    Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb    0:02:59     
  • 163    Rory Sutherland (Aus) Movistar Team    0:03:03     
  • 164    Jérémy Roy (Fra) FDJ    0:03:10     
  • 165    Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac    0:03:20     
  • 166    Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:03:23     
  • 167    Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:03:31     
  • 168    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data    0:03:43     
  • 169    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data    0:03:48     
  • 170    Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:04:04     
  • 171    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott    0:04:29     
  • 172    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:04:31     
  • 173    Tyler Farrar (USA) Dimension Data          
  • 174    Jonathan Dibben (GBr) Team Sky    0:05:52     

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły