5. etap tegorocznego Criterium du Dauphine był ostatnim etapem dla sprinterów, jednak gwiazdy peletonu nie wykorzystały swojej szansy, a największy sukces w karierze odniósł zaledwie 22-letni Niemiec z Team Sunweb.
Na ostatnim kilometrze to kolarze Katiusza-Alpecin przewodzili grupie, rozprowadzając Alexandra Kristoffa, jednak to atakujący lewą stroną jezdni Bauman, wychodzący z koła Coquarda, był najszybszy w bezpośrednim pojedynku, pewnie wyprzedzając dwójkę trójkolorowych. Michał Kwiatkowski (Team Sky) finiszował na 24. miejscu w grupie i w klasyfikacji generalnej zajmuje 40. miejsce.
Liderem wyścigu pozostał Thomas De Gendt (Lotto Soudal), który ma 27 sekund przewagi nad Richiem Porte (BMC Racing Team) i 51 nad Alejandro Valverde (Movistar).
Wyniki 5. etapu:
- 1 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb 4:04:32
- 2 Arnaud Demare (Fra) FDJ
- 3 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie
- 4 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
- 5 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 6 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
- 7 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
- 8 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
- 9 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
- 10 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
- 11 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida
- 12 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 13 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
- 14 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
- 15 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
- 16 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
- 17 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
- 18 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
- 19 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team
- 20 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
- 21 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
- 22 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
- 23 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
- 24 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
- 25 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
- 26 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
- 27 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
- 28 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
- 29 Christian Knees (Ger) Team Sky
- 30 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
- 31 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
- 32 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 33 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
- 34 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
- 35 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo
- 36 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
- 37 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo
- 38 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
- 39 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
- 40 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
- 41 Christopher Froome (GBr) Team Sky
- 42 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
- 43 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
- 44 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
- 45 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
- 46 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
- 47 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
- 48 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
- 49 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team
- 50 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL-Jumbo
- 51 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
- 52 Andre Fernando S Martins Cardoso (Por) Trek-Segafredo
- 53 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
- 54 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
- 55 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
- 56 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
- 57 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
- 58 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
- 59 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
- 60 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
- 61 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
- 62 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
- 63 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
- 64 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 65 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo
- 66 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNL-Jumbo
- 67 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb
- 68 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
- 69 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
- 70 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
- 71 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
- 72 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
- 73 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
- 74 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
- 75 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors
- 76 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
- 77 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
- 78 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
- 79 Haimar Zubeldia Aguirre (Spa) Trek-Segafredo
- 80 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
- 81 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
- 82 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
- 83 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
- 84 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
- 85 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
- 86 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:00:14
- 87 Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin 0:00:19
- 88 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:22
- 89 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
- 90 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
- 91 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
- 92 David Gaudu (Fra) FDJ 0:00:35
- 93 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
- 94 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
- 95 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 96 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 97 Delio Fernández Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
- 98 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
- 99 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
- 100 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:39
- 101 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:45
- 102 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
- 103 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:00:49
- 104 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin 0:00:53
- 105 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo 0:00:55
- 106 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:00:57
- 107 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
- 108 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
- 109 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
- 110 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
- 111 Mickaël Delage (Fra) FDJ
- 112 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
- 113 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
- 114 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
- 115 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida 0:01:02
- 116 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 117 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:15
- 118 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb 0:01:24
- 119 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
- 120 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
- 121 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data 0:01:44
- 122 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:02:00
- 123 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo 0:02:04
- 124 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
- 125 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 126 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 127 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits
- 128 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
- 129 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
- 130 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM
- 131 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:08
- 132 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
- 133 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
- 134 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 0:02:35
- 135 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team
- 136 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors
- 137 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
- 138 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo
- 139 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
- 140 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
- 141 Julien Morice (Fra) Direct Energie
- 142 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
- 143 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
- 144 Chad Haga (USA) Team Sunweb
- 145 Julien El Farès (Fra) Delko Marseille Provence KTM
- 146 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
- 147 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
- 148 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
- 149 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
- 150 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
- 151 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
- 152 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
- 153 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
- 154 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
- 155 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
- 156 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:02:41
- 157 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:03:44
- 158 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
- 159 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
- 160 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
- 161 Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin
- 162 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:03:55
- 163 Ian Boswell (USA) Team Sky 0:04:09
- 164 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:04:14
- 165 Jeremy Maison (Fra) FDJ 0:04:17
- 166 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert 0:05:21
- 167 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:08:53
- DNS Ian Stannard (GBr) Team Sky
- DNF Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
Klasyfikacja generalna po 5. etapie:
- 1 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 17:10:25
- 2 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:00:27
- 3 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team 0:00:51
- 4 Stef Clement (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:00:55
- 5 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo 0:01:02
- 6 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:01:04
- 7 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:01:12
- 8 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:01:15
- 9 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:01:17
- 10 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:01:22
- 11 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:24
- 12 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac 0:01:27
- 13 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal 0:01:30
- 14 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
- 15 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:01:31
- 16 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 0:01:37
- 17 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
- 18 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors 0:01:45
- 19 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
- 20 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:46
- 21 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:01:50
- 22 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team 0:02:00
- 23 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal 0:02:05
- 24 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 0:02:09
- 25 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:02:14
- 26 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:15
- 27 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
- 28 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac 0:02:17
- 29 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:02:18
- 30 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:02:20
- 31 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
- 32 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:02:30
- 33 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors 0:02:33
- 34 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida 0:02:41
- 35 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 36 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica-Scott
- 37 Haimar Zubeldia Aguirre (Spa) Trek-Segafredo 0:02:42
- 38 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Movistar Team 0:02:43
- 39 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott 0:02:46
- 40 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky 0:02:52
- 41 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin 0:03:13
- 42 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM 0:03:14
- 43 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert 0:03:15
- 44 David Gaudu (Fra) FDJ 0:03:27
- 45 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:03:28
- 46 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:36
- 47 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:03:38
- 48 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
- 49 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:03:42
- 50 Andre Fernando S Martins Cardoso (Por) Trek-Segafredo 0:03:48
- 51 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:03:51
- 52 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:04:00
- 53 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence KTM 0:04:05
- 54 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida 0:04:07
- 55 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida 0:04:08
- 56 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin 0:04:24
- 57 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe 0:04:28
- 58 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida 0:04:33
- 59 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:04:50
- 60 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 0:04:52
- 61 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin 0:04:54
- 62 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac 0:05:03
- 63 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:18
- 64 Luis León Sánchez (Spa) Astana Pro Team 0:05:22
- 65 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac 0:06:05
- 66 Jack Haig (Aus) Orica-Scott 0:06:06
- 67 Delio Fernández Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM 0:06:32
- 68 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team 0:06:43
- 69 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert 0:06:57
- 70 Ian Boswell (USA) Team Sky 0:07:19
- 71 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:07:24
- 72 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott 0:07:28
- 73 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac 0:07:40
- 74 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin 0:07:45
- 75 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo 0:07:56
- 76 Sven Erik Bystrøm (Nor) Katusha-Alpecin 0:08:00
- 77 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo 0:08:20
- 78 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:08:23
- 79 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac 0:08:39
- 80 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors 0:08:43
- 81 Damien Howson (Aus) Orica-Scott 0:09:01
- 82 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:09:21
- 83 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data 0:09:27
- 84 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 0:09:46
- 85 Christian Knees (Ger) Team Sky 0:09:51
- 86 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM 0:10:05
- 87 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:10:22
- 88 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
- 89 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
- 90 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo 0:10:24
- 91 Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac 0:10:32
- 92 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:10:33
- 93 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:10:42
- 94 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:44
- 95 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert 0:10:49
- 96 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 0:10:55
- 97 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:11:01
- 98 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie 0:11:02
- 99 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data 0:11:08
- 100 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida 0:11:09
- 101 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data 0:11:10
- 102 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin 0:11:21
- 103 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data 0:11:27
- 104 Jeremy Maison (Fra) FDJ 0:11:33
- 105 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott 0:11:41
- 106 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:12:00
- 107 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:12:04
- 108 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal 0:12:16
- 109 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM 0:12:26
- 110 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:12:28
- 111 Anthony Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:12:34
- 112 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:12:36
- 113 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:12:57
- 114 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team 0:13:32
- 115 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:35
- 116 Julien El Farès (Fra) Delko Marseille Provence KTM 0:13:40
- 117 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:14:22
- 118 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert 0:15:30
- 119 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:15:49
- 120 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates 0:16:18
- 121 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM 0:16:24
- 122 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors 0:17:09
- 123 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL-Jumbo 0:17:19
- 124 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 0:17:31
- 125 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:17:32
- 126 Arnaud Demare (Fra) FDJ 0:18:09
- 127 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb 0:18:13
- 128 Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin 0:18:24
- 129 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:18:31
- 130 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb 0:18:40
- 131 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 0:18:45
- 132 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors 0:18:48
- 133 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:19:07
- 134 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:19:18
- 135 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:19:29
- 136 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:19:31
- 137 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:19:43
- 138 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin 0:19:46
- 139 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM 0:20:08
- 140 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:20:14
- 141 Bert De Backer (Bel) Team Sunweb 0:20:19
- 142 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:20:31
- 143 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 0:20:38
- 144 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:20:44
- 145 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:20:55
- 146 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac 0:21:01
- 147 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:21:16
- 148 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:21:18
- 149 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 0:21:35
- 150 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:21:59
- 151 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida 0:22:26
- 152 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky 0:22:41
- 153 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors 0:23:17
- 154 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:24:04
- 155 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data 0:24:09
- 156 Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNL-Jumbo 0:24:36
- 157 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:26:47
- 158 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida 0:27:40
- 159 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:27:58
- 160 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:28:17
- 161 James Shaw (GBr) Lotto Soudal 0:28:22
- 162 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:29:34
- 163 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:30:28
- 164 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Trek-Segafredo 0:31:02
- 165 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo 0:33:43
- 166 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:36:17
- 167 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:36:28