TdR: Kung znów wygrywa

Sirotti

Stefan Kung (BMC Racing Team) po skutecznej ucieczce został zwycięzcą 2. etapu Tour de Romandie, wyprzedzając na finiszu Andriya Grivko (Astana). Spóźniony peleton, wraz z liderem wyścigu, przyjechał na metę 20 sekund po zwycięzcy.

Dla Szwajcara było to drugie etapowe zwycięstwo w Tour de Romandie. Wcześniejsze, także po śmiałej ucieczce, odniósł w 2015 roku.

Kung i Grivko oderwali się od zasadniczej grupy jeszcze na samym początku skróconego etapu z Aigle do Bulle. Pierwsze kilometry trasy miała wieść głównie w dół, jednak opady śniegu sprawiły, że organizatorzy wyścigu zdecydowali się przenieść start z Champery do Aigle, omijając tym samym niebezpieczny zjazd, a sam etap został skrócony do 136,5 kilometra. Mimo to kolarze nadal ścigali się w bardzo ciężkich warunkach, choć chętnych do ataków nie brakowało.

Wraz z Kungiem i Grivko zaatakowali Frederik Veuchelen (Wanty-Groupe Gobert) oraz 
Sander Armee (Lotto Soudal), który zainicjował atak i który zamierzał kolekcjonować kolejne punkty do klasyfikacji górskiej. Czwórka uciekinierów wypracowała sobie prawie sześć minut przewagi, ale po odpadnięciu Armee i będąc coraz bliżej mety, ta przewaga spadała. Zdołali jednak zachować pewien zapas i na niespełna 5 kilometrów zaczęli atakować się wzajemnie. Pierwszy odpadł Veuchelen, natomiast pozostała dwójka dojechała razem do mety.

Tam czujnie za plecami rywala ustawił się Grivko, ale gdy kolarz BMC Racing Team rozpoczął finisz na 200 metrów przed metą, Ukrainiec nie miał już sił, by wyjść z koła Kunga i wyprzedzić go na kresce.

20 sekund za nimi na metę wpadł peleton, w którym był Fabio Felline (Trek-Segafredo), dzięki czemu Włoch utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Paweł Poljański (Bora-hansgrohe) zameldował się dziś na 31. miejscu, a w klasyfikacji generalnej zajmuje 61. pozycje, ze stratą nieco ponad minuty do lidera.

Wyniki 2. etapu:

  • 1    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    3:33:15     
  • 2    Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team          
  • 3    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida    0:00:20     
  • 4    Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott          
  • 5    Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates          
  • 6    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo          
  • 7    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 8    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo          
  • 9    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 10    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors          
  • 11    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          
  • 12    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb          
  • 13    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 14    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale          
  • 15    Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 16    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team          
  • 17    Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert          
  • 18    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 19    Lorenzo Manzin (Fra) FDJ          
  • 20    Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo          
  • 21    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 22    Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 23    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 24    Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida          
  • 25    Jack Haig (Aus) Orica-Scott          
  • 26    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 27    Odd Christian Eiking (Nor) FDJ          
  • 28    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb          
  • 29    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin          
  • 30    Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 31    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 32    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 33    Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 34    Richie Porte (Aus) BMC Racing Team          
  • 35    Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal          
  • 36    David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors          
  • 37    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 38    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb          
  • 39    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac          
  • 40    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 41    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale          
  • 42    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 43    André Cardoso (Por) Trek-Segafredo          
  • 44    Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo          
  • 45    Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert          
  • 46    Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 47    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 48    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team          
  • 49    Kevin Reza (Fra) FDJ          
  • 50    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 51    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 52    Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team          
  • 53    Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo          
  • 54    Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 55    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 56    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 57    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin          
  • 58    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team          
  • 59    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert          
  • 60    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 61    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team          
  • 62    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors          
  • 63    Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin          
  • 64    Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott          
  • 65    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 66    Michael Albasini (Swi) Orica-Scott          
  • 67    Damien Howson (Aus) Orica-Scott          
  • 68    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team          
  • 69    Simon Yates (GBr) Orica-Scott          
  • 70    Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb          
  • 71    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 72    Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida          
  • 73    Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida          
  • 74    Owain Doull (GBr) Team Sky          
  • 75    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 76    Peter Kennaugh (GBr) Team Sky          
  • 77    Christopher Froome (GBr) Team Sky          
  • 78    David Gaudu (Fra) FDJ          
  • 79    Andrey Amador (CRc) Movistar Team          
  • 80    Carlos Betancur (Col) Movistar Team          
  • 81    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team          
  • 82    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 83    Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 84    Jaco Venter (RSA) Dimension Data          
  • 85    Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe          
  • 86    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 87    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 88    Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates          
  • 89    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team          
  • 90    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 91    Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates          
  • 92    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo          
  • 93    Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert          
  • 94    Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac          
  • 95    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo          
  • 96    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin          
  • 97    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates          
  • 98    Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal          
  • 99    Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates          
  • 100    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team          
  • 101    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team          
  • 102    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott          
  • 103    Arnaud Courteille (Fra) FDJ          
  • 104    Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors          
  • 105    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 106    Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida          
  • 107    Rob Power (Aus) Orica-Scott          
  • 108    Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:45     
  • 109    Johan Le Bon (Fra) FDJ          
  • 110    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    0:00:51     
  • 111    Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data    0:00:54     
  • 112    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:01:00     
  • 113    Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac    0:01:02     
  • 114    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 115    Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data    0:01:29     
  • 116    Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb    0:01:30     
  • 117    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates    0:01:33     
  • 118    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team    0:01:38     
  • 119    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:02:04     
  • 120    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:20:00     
  • 121    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    0:02:24     
  • 122    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    0:03:02     
  • 123    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data    0:03:29     
  • 124    Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors          
  • 125    Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates          
  • 126    James Shaw (GBr) Lotto Soudal          
  • 127    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac          
  • 128    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 129    Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac          
  • 130    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:05:02     
  • 131    Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 132    Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo          
  • 133    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal          
  • 134    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 135    Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data          
  • 136    David Lopez (Spa) Team Sky    0:07:29     
  • 137    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    0:09:22     
  • 138    Ian Boswell (USA) Team Sky    0:10:18     
  • 139    Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal          
  • 140    Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe    0:10:36     
  • 141    Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors    0:10:37     
  • 142    Elia Viviani (Ita) Team Sky          
  • 143    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo          
  • 144    William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 145    Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo          
  • 146    Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data          
  • 147    Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida          
  • 148    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team          
  • 149    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:13:09     
  • DNF    Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo          
  • DNF    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb          
  • DNF    Léo Vincent (Fra) FDJ

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  • 1    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    8:12:42     
  • 2    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    0:00:08     
  • 3    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team          
  • 4    Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo    0:00:09     
  • 5    Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida    0:00:12     
  • 6    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors          
  • 7    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:00:13     
  • 8    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 9    Michael Albasini (Swi) Orica-Scott    0:00:14     
  • 10    Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team          
  • 11    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates          
  • 12    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo    0:00:15     
  • 13    Damien Howson (Aus) Orica-Scott          
  • 14    Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb    0:00:16     
  • 15    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 16    Simon Yates (GBr) Orica-Scott    0:00:18     
  • 17    Jack Haig (Aus) Orica-Scott    0:00:19     
  • 18    Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:00:20     
  • 19    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team          
  • 20    Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale          
  • 21    Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb          
  • 22    David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors          
  • 23    Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 24    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:00:21     
  • 25    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 26    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:00:23     
  • 27    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 28    Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates    0:00:24     
  • 29    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 30    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo    0:00:25     
  • 31    Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott    0:00:26     
  • 32    Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:27     
  • 33    Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida    0:00:28     
  • 34    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 35    Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 36    Christopher Froome (GBr) Team Sky    0:00:29     
  • 37    Carlos Betancur (Col) Movistar Team          
  • 38    David Gaudu (Fra) FDJ          
  • 39    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 40    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac    0:00:30     
  • 41    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team          
  • 42    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert          
  • 43    Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:00:31     
  • 44    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 45    Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac    0:00:33     
  • 46    Richie Porte (Aus) BMC Racing Team          
  • 47    Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team    0:00:34     
  • 48    Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 49    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team          
  • 50    Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:00:36     
  • 51    Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida    0:00:37     
  • 52    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 53    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team          
  • 54    Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin    0:00:42     
  • 55    Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates    0:00:44     
  • 56    Peter Kennaugh (GBr) Team Sky    0:00:53     
  • 57    Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team    0:00:54     
  • 58    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:58     
  • 59    Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data    0:01:02     
  • 60    Andrey Amador (CRc) Movistar Team          
  • 61    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    0:01:04     
  • 62    Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin    0:01:09     
  • 63    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:01:25     
  • 64    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb    0:01:37     
  • 65    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe    0:01:42     
  • 66    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:01:53     
  • 67    Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida    0:02:03     
  • 68    Rob Power (Aus) Orica-Scott          
  • 69    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 70    Odd Christian Eiking (Nor) FDJ    0:02:04     
  • 71    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:02:07     
  • 72    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin    0:02:14     
  • 73    André Cardoso (Por) Trek-Segafredo    0:02:21     
  • 74    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    0:03:03     
  • 75    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    0:03:35     
  • 76    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    0:03:36     
  • 77    Arnaud Courteille (Fra) FDJ    0:04:34     
  • 78    Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data    0:04:47     
  • 79    James Shaw (GBr) Lotto Soudal    0:04:50     
  • 80    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team    0:04:59     
  • 81    Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team    0:05:23     
  • 82    Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:05:24     
  • 83    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:05:28     
  • 84    Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:06:09     
  • 85    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal    0:06:42     
  • 86    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 87    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac    0:06:48     
  • 88    David Lopez (Spa) Team Sky    0:07:33     
  • 89    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    0:07:56     
  • 90    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    0:08:08     
  • 91    Michael Schär (Swi) BMC Racing Team    0:08:34     
  • 92    Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida    0:09:05     
  • 93    Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe    0:09:13     
  • 94    Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert    0:09:17     
  • 95    Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo    0:09:19     
  • 96    Kevin Reza (Fra) FDJ    0:09:23     
  • 97    Jaco Venter (RSA) Dimension Data    0:09:26     
  • 98    Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert    0:09:28     
  • 99    Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal    0:09:29     
  • 100    Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates    0:09:33     
  • 101    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 102    Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates    0:09:34     
  • 103    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    0:09:35     
  • 104    Johan Le Bon (Fra) FDJ    0:09:36     
  • 105    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb    0:09:38     
  • 106    Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team    0:09:44     
  • 107    Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale    0:09:54     
  • 108    Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data    0:10:01     
  • 109    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:10:20     
  • 110    Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb    0:10:45     
  • 111    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:11:17     
  • 112    Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac    0:12:40     
  • 113    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data    0:12:41     
  • 114    Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott    0:12:43     
  • 115    Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:12:44     
  • 116    Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team    0:12:45     
  • 117    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team    0:12:46     
  • 118    Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors    0:12:52     
  • 119    Sam Bewley (NZl) Orica-Scott    0:12:57     
  • 120    Owain Doull (GBr) Team Sky    0:13:01     
  • 121    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale    0:13:04     
  • 122    Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    0:13:13     
  • 123    Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal    0:13:14     
  • 124    Lorenzo Manzin (Fra) FDJ    0:13:15     
  • 125    Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe    0:13:38     
  • 126    Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors    0:13:49     
  • 127    Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates    0:14:16     
  • 128    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:14:18     
  • 129    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:15:04     
  • 130    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:15:46     
  • 131    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    0:16:44     
  • 132    Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe    0:17:02     
  • 133    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo    0:17:08     
  • 134    Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac    0:18:30     
  • 135    Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida    0:20:11     
  • 136    Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors    0:20:22     
  • 137    Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates    0:20:24     
  • 138    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    0:21:01     
  • 139    Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:21:36     
  • 140    Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo    0:21:54     
  • 141    Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal    0:23:02     
  • 142    Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo    0:23:15     
  • 143    Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data    0:23:40     
  • 144    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team    0:24:27     
  • 145    Ian Boswell (USA) Team Sky    0:24:57     
  • 146    Elia Viviani (Ita) Team Sky    0:27:24     
  • 147    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo    0:27:40     
  • 148    William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:27:47     
  • 149    Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors    0:28:03

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły