Hiszpan znacznie poprawił sobie humor po tym, jak nad ranem dowiedział się o relegacji ekipy Movistar na wczorajszej czasówce, co skutkowało odebraniem mu prowadzenia w klasyfikacji generalnej wyścigu. Zwycięstwo etapowe zostało przyznane ekipie BMC Racing Team, a w koszulce lidera do dzisiejszego etapu wystartował Ben Hermans, jednak po etapie oddał ją swojemu koledze, Tejayowi Van Garderenowi.
Valverde finiszował najszybciej z grupy faworytów, która dojechała do ostatnich metrów podjazdu pod La Molina. Kolarz Movistar ruszył za atakującym 200 metrów przed metą Danem Martinem (Quick-Step Floors), a na finiszu był szybszy od Irlandczyka. Rywale z grupy faworytów przyjechali na metę kilka sekund za czołową dwójką.
14. miejsce zajął Rafał Majka (Bora-hansgrohe), który stracił do zwycięzcy 13 sekund, a najszybszy z kolarzy CCC Sprandi Polkowice był Jan Hirt, który był wolniejszy od Valverde o 44 sekundy.
W klasyfikacji generalnej Van Garderen, który dziś był ósmy, ze startą 3 sekund do Valverde. Drugi jest jego kolega z ekipy, Samuel Sanchez, a trzeci Geraint Thomas (Team Sky). Majka jest 21. a Hirt 27.
Wyniki 3. etapu:
- 1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 5:07:12
- 2 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
- 3 Adam Yates (GBr) Orica-Scott 0:00:03
- 4 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
- 5 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
- 6 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
- 7 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
- 8 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
- 9 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac 0:00:08
- 10 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
- 11 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
- 12 Christopher Froome (GBr) Team Sky
- 13 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:12
- 14 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:00:13
- 15 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
- 16 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida 0:00:15
- 17 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
- 18 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
- 19 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
- 20 Marc Soler (Spa) Movistar Team
- 21 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:00:21
- 22 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:00:30
- 23 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:42
- 24 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
- 25 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac 0:00:44
- 26 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
- 27 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
- 28 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:01:03
- 29 Mikel Nieve (Spa) Team Sky 0:01:27
- 30 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
- 31 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
- 32 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
- 33 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
- 34 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
- 35 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice 0:01:31
- 36 David Gaudu (Fra) FDJ 0:01:37
- 37 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
- 38 Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb 0:03:13
- 39 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 40 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
- 41 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
- 42 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
- 43 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
- 44 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 45 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 46 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
- 47 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
- 48 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data 0:03:19
- 49 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:03:25
- 50 Léo Vincent (Fra) FDJ 0:03:30
- 51 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon 0:04:56
- 52 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data 0:05:12
- 53 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:06:10
- 54 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
- 55 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:06:53
- 56 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
- 57 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
- 58 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
- 59 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
- 60 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:07:33
- 61 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors 0:07:46
- 62 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:07:51
- 63 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
- 64 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team 0:09:47
- 65 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida 0:11:29
- 66 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
- 67 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 68 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates
- 69 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 70 Mikel Landa (Spa) Team Sky 0:11:45
- 71 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
- 72 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
- 73 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 0:12:37
- 74 Jordi Simon (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team
- 75 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
- 76 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 77 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
- 78 Jérémy Maison (Fra) FDJ
- 79 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
- 80 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
- 81 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
- 82 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
- 83 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
- 84 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
- 85 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
- 86 Magno Prado Nazaret (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team
- 87 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 88 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
- 89 Damien Howson (Aus) Orica-Scott 0:13:44
- 90 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 0:15:23
- 91 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon 0:16:55
- 92 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:21:56
- 93 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
- 94 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
- 95 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
- 96 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott 0:23:12
- 97 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
- 98 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
- 99 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
- 100 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 101 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
- 102 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 103 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
- 104 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
- 105 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
- 106 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
- 107 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
- 108 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 109 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 110 Arthur Vichot (Fra) FDJ
- 111 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
- 112 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- 113 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 114 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
- 115 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
- 116 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
- 117 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
- 118 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 119 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- 120 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
- 121 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
- 122 Johan Le Bon (Fra) FDJ
- 123 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
- 124 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 125 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
- 126 Diego Rosa (Ita) Team Sky
- 127 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
- 128 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
- 129 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
- 130 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
- 131 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 132 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
- 133 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors 0:23:59
- 134 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
- 135 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:24:03
- 136 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:24:44
- 137 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon
- 138 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 139 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
- 140 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
- 141 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
- 142 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe
- 143 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
- 144 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
- 145 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 146 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 147 Murilo Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team
- 148 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
- 149 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
- 150 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
- 151 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
- 152 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
- 153 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
- 154 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
- 155 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 156 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
- 157 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- 158 Caio Godoy (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team
- 159 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- 160 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 161 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
- 162 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 163 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA
- 164 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
- 165 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
- 166 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 167 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
- 168 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
- 169 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
- 170 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
- 171 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
- 172 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 173 Svein Tuft (Can) Orica-Scott
- 174 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 175 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
- 176 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
- 177 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
- 178 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
- 179 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits
- 180 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 181 Davide Cimolai (Ita) FDJ
- 182 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
- OTL. Gabriel Machado (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:39:10
- OTL. Raphael Pires (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:40:32
- OTL. Flavio Cardoso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:41:09
- DNF Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
- DNF Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
- DNS Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
- DNS Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
- DNS Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
- DNS Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
- DNS Chad Haga (USA) Team Sunweb
- DNF Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
- DNS Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
- DNF Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- DNF Pedro Nicacio (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team
Klasyfikacja generalna po 3. etapie:
- 1 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 10:24:33
- 2 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team 0:00:41
- 3 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:44
- 4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:00:45
- 5 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:00:49
- 6 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:01:10
- 7 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo 0:01:13
- 8 Adam Yates (GBr) Orica-Scott 0:01:18
- 9 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo 0:01:25
- 10 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
- 11 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott 0:01:32
- 12 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:01:44
- 13 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo 0:01:51
- 14 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors 0:02:02
- 15 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:02:04
- 16 Mikel Nieve (Spa) Team Sky 0:02:08
- 17 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:13
- 18 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
- 19 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:22
- 20 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
- 21 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe 0:02:35
- 22 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:02:42
- 23 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin 0:02:46
- 24 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal 0:02:47
- 25 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates 0:03:08
- 26 David Gaudu (Fra) FDJ 0:03:16
- 27 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
- 28 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac 0:03:33
- 29 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
- 30 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida 0:03:36
- 31 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:03:37
- 32 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice 0:04:03
- 33 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac 0:04:09
- 34 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:04:20
- 35 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
- 36 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:04:26
- 37 Léo Vincent (Fra) FDJ 0:05:09
- 38 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team 0:05:13
- 39 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
- 40 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal 0:05:18
- 41 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon 0:05:46
- 42 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:05:49
- 43 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:01
- 44 Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb 0:06:12
- 45 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data 0:06:45
- 46 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert 0:07:12
- 47 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
- 48 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 49 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA 0:07:44
- 50 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:07:48
- 51 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:52
- 52 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo 0:08:03
- 53 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott 0:08:21
- 54 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:08:36
- 55 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data 0:08:38
- 56 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors 0:09:01
- 57 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon 0:09:15
- 58 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida 0:09:31
- 59 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:09:50
- 60 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors 0:09:52
- 61 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team 0:10:42
- 62 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert 0:11:50
- 63 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:12:00
- 64 Mikel Landa (Spa) Team Sky 0:12:26
- 65 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 0:12:29
- 66 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo 0:12:41
- 67 Jose Rojas (Spa) Movistar Team 0:13:32
- 68 Jérémy Maison (Fra) FDJ 0:14:16
- 69 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates 0:14:22
- 70 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin 0:14:28
- 71 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors 0:14:45
- 72 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:14:47
- 73 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida 0:14:50
- 74 Damien Howson (Aus) Orica-Scott 0:15:03
- 75 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert 0:15:28
- 76 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates 0:15:30
- 77 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:15:36
- 78 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:15:37
- 79 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon 0:15:48
- 80 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:15:58
- 81 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data 0:16:03
- 82 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:16:17
- 83 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale 0:17:16
- 84 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe 0:17:45
- 85 Jordi Simon (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:17:51
- 86 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal 0:18:12
- 87 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin 0:19:31
- 88 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon 0:21:16
- 89 Magno Prado Nazaret (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:21:21
- 90 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:21:53
- 91 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:22:37
- 92 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team 0:23:09
- 93 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:23:14
- 94 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:24:00
- 95 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:24:07
- 96 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
- 97 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe 0:24:18
- 98 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott 0:24:31
- 99 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
- 100 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:24:51
- 101 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ 0:24:52
- 102 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo 0:24:55
- 103 Johan Le Bon (Fra) FDJ
- 104 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo 0:25:09
- 105 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team 0:25:12
- 106 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors 0:25:20
- 107 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac 0:25:21
- 108 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe 0:25:34
- 109 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:25:44
- 110 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin 0:25:55
- 111 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:25:58
- 112 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors 0:26:07
- 113 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:26:13
- 114 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates 0:26:19
- 115 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb 0:26:25
- 116 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida 0:26:33
- 117 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac 0:26:37
- 118 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data 0:26:38
- 119 André Greipel (Ger) Lotto Soudal 0:26:49
- 120 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:26:52
- 121 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
- 122 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:27:03
- 123 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe 0:27:06
- 124 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert 0:27:11
- 125 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
- 126 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:27:16
- 127 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin 0:27:27
- 128 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
- 129 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon 0:27:31
- 130 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:27:34
- 131 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:27:37
- 132 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:27:43
- 133 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida 0:28:05
- 134 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
- 135 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data 0:28:06
- 136 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data 0:28:10
- 137 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team 0:28:11
- 138 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:28:24
- 139 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:28:35
- 140 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:28:39
- 141 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb 0:28:50
- 142 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:29:00
- 143 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon 0:29:03
- 144 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:29:06
- 145 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 146 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
- 147 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:29:15
- 148 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
- 149 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:29:38
- 150 Svein Tuft (Can) Orica-Scott 0:29:42
- 151 Caio Godoy (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:29:58
- 152 Nathan Haas (Aus) Dimension Data 0:30:08
- 153 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo 0:30:27
- 154 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:30:41
- 155 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:30:46
- 156 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac 0:31:39
- 157 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors 0:31:42
- 158 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors 0:31:50
- 159 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac 0:32:05
- 160 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
- 161 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott 0:32:09
- 162 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:32:20
- 163 Murilo Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team 0:33:23
- 164 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac 0:33:49
- 165 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:33:58
- 166 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo 0:35:27
- 167 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo 0:35:35
- 168 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe 0:35:37
- 169 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo 0:36:47
- 170 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb 0:37:04
- 171 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:37:37
- 172 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin 0:37:44
- 173 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:38:09
- 174 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb 0:38:36
- 175 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij 0:39:17
- 176 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:39:35
- 177 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert 0:39:36
- 178 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:39:59
- 179 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:42:54
- 180 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA 0:44:46
- 181 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice 0:45:58
- 182 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA 0:54:28