T-A: Drugie zwycięstwo Sagana

Peter Sagan (Bora-hansgrohe) triumfował na 5. etapie Tirreno-Adriatico i odniósł drugie w tegorocznym wyścigu zwycięstwo. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachował Nairo Quintana (Movistar).

Sagan finiszował najszybciej na trudnej, biegnącej pod górę końcówce, wyprzedzając po 210 kilometrach ścigania Thibauta Pinot (FDJ) i Primoza Roglica (LottoNL-Jumbo). Dla Słowaka było to drugie zwycięstwo w tegorocznym wyścigu. Ponownie w jego zwycięstwo spory wkład mieli koledzy z ekipy, w tym Rafał Majka, który atakował na 45 kilometrów przed metą, a gdy jego akcja się nie powiodła, długo dyktował tempo w peletonie. Atakował też inny z Polaków, Michał Kwiatkowski (Team Sky), choć również bezskutecznie, ale jego praca pozwoliła Geraintowi Thomasowi (Team Sky) utrzymać dogodną pozycję w peletonie.

Decydująca akcja miała miejsce na ściance na 3 kilometry przed metą. Gdy nachylenie sięgało ponad 20% zaatakowali faworyci – Pinot i Nairo Quintana (Movistar), a także Thomas, ale gdy podjazd się skończył, Sagan i kilku innych kolarzy zdołali dołączyć do czołówki, tworząc kilkunastoosobową grupkę.

Taka czołówka dojechała do ostatnich metrów wyścigu, gdzie na kocich łbach, nieco pod górę, Sagan zdołał przetrzymać zrywy górali i bez większych problemów ograł rywali na finiszu. Drugi był Pinot, a trzeci Roglic. Z kolei, Quintana, wobec wcześniejszego wycofania się Adama Yatesa (Orica-Scott), powiększył swoją przewagę nad rywalami i o 50 sekund wyprzedza Pinot.

Wyniki 5. etapu:

  • 1    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    5:00:05     
  • 2    Thibaut Pinot (Fra) FDJ          
  • 3    Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo          
  • 4    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 5    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo          
  • 6    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac          
  • 7    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb          
  • 8    Nairo Quintana (Col) Movistar Team          
  • 9    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team          
  • 10    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:00:06     
  • 11    Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli          
  • 12    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:00:20     
  • 13    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal    0:00:29     
  • 14    Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team    0:00:31     
  • 15    Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team          
  • 16    Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale    0:00:34     
  • 17    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli    0:00:47     
  • 18    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 19    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 20    Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott    0:00:50     
  • 21    Daniel Moreno (Spa) Movistar Team          
  • 22    Rui Costa (Por) Team UAE Emirates          
  • 23    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:01:06     
  • 24    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 25    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team          
  • 26    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors          
  • 27    Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:01:24     
  • 28    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli          
  • 29    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:01:34     
  • 30    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    0:01:41     
  • 31    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe    0:01:59     
  • 32    Andrey Amador (CRc) Movistar Team          
  • 33    Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott          
  • 34    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:02:04     
  • 35    Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors          
  • 36    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin    0:02:54     
  • 37    Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin    0:03:32     
  • 38    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 39    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida          
  • 40    Diego Rosa (Ita) Team Sky          
  • 41    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data          
  • 42    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team          
  • 43    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:03:38     
  • 44    Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott    0:04:01     
  • 45    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data    0:05:11     
  • 46    Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac    0:05:15     
  • 47    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo          
  • 48    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo          
  • 49    Steve Morabito (Swi) FDJ          
  • 50    Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo          
  • 51    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:06:29     
  • 52    Mikel Landa (Spa) Team Sky    0:06:37     
  • 53    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ    0:07:47     
  • 54    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb          
  • 55    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale          
  • 56    Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 57    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 58    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 59    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 60    Daryl Impey (RSA) Orica-Scott          
  • 61    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 62    Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 63    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team    0:09:19     
  • 64    Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin          
  • 65    Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ    0:11:07     
  • 66    Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors          
  • 67    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors          
  • 68    Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors          
  • 69    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 70    Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates          
  • 71    Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo          
  • 72    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb          
  • 73    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 74    Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo          
  • 75    Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates          
  • 76    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 77    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin          
  • 78    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin          
  • 79    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 80    Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 81    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 82    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data          
  • 83    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team          
  • 84    Gianni Moscon (Ita) Team Sky          
  • 85    Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates          
  • 86    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin    0:13:54     
  • 87    Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team    0:16:27     
  • 88    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:17:04     
  • 89    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    0:17:52     
  • 90    Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team          
  • 91    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team          
  • 92    Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida          
  • 93    Jérémy Roy (Fra) FDJ          
  • 94    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal          
  • 95    Anthony Roux (Fra) FDJ    0:18:30     
  • 96    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale          
  • 97    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 98    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    0:21:30     
  • 99    Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates          
  • 100    Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:23:44     
  • 101    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team          
  • 102    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team          
  • 103    Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac          
  • 104    Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini    0:24:12     
  • 105    Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale    0:24:58     
  • 106    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data          
  • 107    Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 108    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli          
  • 109    Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo          
  • 110    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal          
  • 111    Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal          
  • 112    Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF          
  • 113    William Bonnet (Fra) FDJ          
  • 114    Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data          
  • 115    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors          
  • 116    Elia Viviani (Ita) Team Sky          
  • 117    Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb          
  • 118    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data          
  • 119    Mark Cavendish (GBr) Dimension Data          
  • 120    David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk          
  • 121    Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli          
  • 122    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida          
  • 123    Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk          
  • 124    Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli          
  • 125    Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac          
  • 126    Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk          
  • 127    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida          
  • 128    Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk          
  • 129    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team          
  • 130    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo          
  • 131    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo          
  • 132    Max Walscheid (Ger) Team Sunweb          
  • 133    Chad Haga (USA) Team Sunweb          
  • 134    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 135    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe          
  • 136    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF          
  • 137    Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk          
  • 138    Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 139    Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo          
  • 140    Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott          
  • 141    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 142    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 143    Albert Timmer (Ned) Team Sunweb          
  • 144    Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini          
  • 145    Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF          
  • 146    Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 147    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo          
  • 148    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF          
  • 149    Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli          
  • 150    Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini          
  • 151    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF          
  • 152    Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac          
  • 153    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe          
  • 154    Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF          
  • 155    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF          
  • 156    Filippo Ganna (Ita) Team UAE Emirates          
  • 157    Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 158    Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Emirates          
  • 159    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team          
  • 160    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data    0:26:08     
  • 161    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    0:26:12     
  • 162    Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates    0:27:08

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  • 1    Nairo Quintana (Col) Movistar Team    21:34:51     
  • 2    Thibaut Pinot (Fra) FDJ    0:00:50     
  • 3    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:01:06     
  • 4    Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo    0:01:15     
  • 5    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    0:01:19     
  • 6    Geraint Thomas (GBr) Team Sky    0:01:23     
  • 7    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac    0:01:30     
  • 8    Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team    0:01:32     
  • 9    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo    0:01:37     
  • 10    Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin    0:01:59     
  • 11    Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale    0:02:03     
  • 12    Daniel Moreno (Spa) Movistar Team    0:02:17     
  • 13    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:02:19     
  • 14    Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team    0:02:36     
  • 15    Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli    0:02:40     
  • 16    Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors    0:02:56     
  • 17    Rui Costa (Por) Team UAE Emirates    0:03:09     
  • 18    Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott    0:03:26     
  • 19    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team    0:03:32     
  • 20    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 21    Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:03:39     
  • 22    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:03:42     
  • 23    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    0:03:52     
  • 24    Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe    0:04:37     
  • 25    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli    0:05:04     
  • 26    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    0:05:33     
  • 27    Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:05:56     
  • 28    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:06:55     
  • 29    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:07:44     
  • 30    Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin    0:10:21     
  • 31    Mikel Landa (Spa) Team Sky    0:12:01     
  • 32    Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data    0:12:05     
  • 33    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale    0:12:13     
  • 34    Diego Rosa (Ita) Team Sky    0:12:15     
  • 35    Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida    0:13:42     
  • 36    Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott    0:13:46     
  • 37    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb    0:14:13     
  • 38    Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates    0:15:06     
  • 39    Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb    0:16:12     
  • 40    Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team    0:16:41     
  • 41    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:16:53     
  • 42    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli    0:18:49     
  • 43    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:19:17     
  • 44    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ    0:19:23     
  • 45    Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin    0:19:41     
  • 46    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:20:13     
  • 47    Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe    0:20:25     
  • 48    Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo    0:21:34     
  • 49    Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe    0:21:59     
  • 50    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    0:22:11     
  • 51    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:24:53     
  • 52    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal    0:25:00     
  • 53    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin    0:25:06     
  • 54    Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors    0:26:17     
  • 55    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:27:30     
  • 56    Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe    0:28:00     
  • 57    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:28:11     
  • 58    Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac    0:28:41     
  • 59    Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott    0:28:49     
  • 60    Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team    0:28:57     
  • 61    Daryl Impey (RSA) Orica-Scott    0:28:59     
  • 62    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:29:43     
  • 63    Scott Thwaites (GBr) Dimension Data    0:30:01     
  • 64    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    0:30:26     
  • 65    Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo    0:30:28     
  • 66    Gianni Moscon (Ita) Team Sky    0:32:20     
  • 67    Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida    0:32:46     
  • 68    Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb    0:32:51     
  • 69    Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin    0:33:45     
  • 70    Nelson Oliveira (Por) Movistar Team    0:34:03     
  • 71    Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ          
  • 72    Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal    0:34:04     
  • 73    Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo    0:34:14     
  • 74    Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin    0:34:21     
  • 75    Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates    0:34:39     
  • 76    Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates    0:34:53     
  • 77    Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac    0:36:15     
  • 78    Stephen Cummings (GBr) Dimension Data          
  • 79    Anthony Roux (Fra) FDJ    0:36:21     
  • 80    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale    0:36:58     
  • 81    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal    0:37:25     
  • 82    Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors    0:37:31     
  • 83    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:39:10     
  • 84    Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors    0:39:39     
  • 85    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:40:01     
  • 86    Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors    0:40:05     
  • 87    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:40:28     
  • 88    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe    0:40:56     
  • 89    Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida    0:42:57     
  • 90    Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team    0:43:39     
  • 91    Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin    0:44:11     
  • 92    Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team    0:45:57     
  • 93    Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal    0:46:26     
  • 94    Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors    0:46:56     
  • 95    Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida    0:47:30     
  • 96    Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:48:04     
  • 97    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli    0:48:23     
  • 98    Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe    0:49:19     
  • 99    Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:50:03     
  • 100    Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo    0:51:31     
  • 101    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    0:51:41     
  • 102    Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates    0:51:52     
  • 103    Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale    0:52:07     
  • 104    Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:52:19     
  • 105    Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli    0:52:24     
  • 106    Jérémy Roy (Fra) FDJ    0:53:10     
  • 107    Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale    0:53:24     
  • 108    Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors    0:54:07     
  • 109    Daniele Bennati (Ita) Movistar Team    0:54:34     
  • 110    Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team          
  • 111    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:54:37     
  • 112    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:55:04     
  • 113    Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo    0:56:20     
  • 114    William Bonnet (Fra) FDJ    0:56:33     
  • 115    Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 116    Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin    0:57:30     
  • 117    Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe    0:57:50     
  • 118    Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team    0:57:51     
  • 119    Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF    0:58:15     
  • 120    Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac    0:58:16     
  • 121    Mark Cavendish (GBr) Dimension Data    0:58:34     
  • 122    Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac    0:58:39     
  • 123    Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF    0:59:04     
  • 124    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:59:41     
  • 125    Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk    0:59:48     
  • 126    Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott    1:00:19     
  • 127    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    1:00:44     
  • 128    Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal    1:00:53     
  • 129    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    1:01:15     
  • 130    Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini    1:01:22     
  • 131    Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac    1:01:42     
  • 132    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    1:02:01     
  • 133    Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo    1:02:27     
  • 134    Elia Viviani (Ita) Team Sky    1:02:43     
  • 135    Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team    1:02:47     
  • 136    Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb    1:03:07     
  • 137    Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini    1:03:08     
  • 138    Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team    1:03:29     
  • 139    Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data    1:03:45     
  • 140    Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data    1:03:55     
  • 141    Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    1:04:37     
  • 142    Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    1:04:58     
  • 143    Roberto Ferrari (Ita) Team UAE Emirates    1:05:05     
  • 144    Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli    1:05:41     
  • 145    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF    1:05:49     
  • 146    Alex Dowsett (GBr) Movistar Team    1:06:05     
  • 147    Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk    1:07:02     
  • 148    Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data    1:07:25     
  • 149    Mark Renshaw (Aus) Dimension Data    1:07:42     
  • 150    Albert Timmer (Ned) Team Sunweb    1:08:27     
  • 151    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF    1:08:57     
  • 152    Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates    1:09:23     
  • 153    Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini    1:11:27     
  • 154    Filippo Ganna (Ita) Team UAE Emirates    1:14:18     
  • 155    Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF    1:15:48     
  • 156    Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk    1:16:01     
  • 157    Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk          
  • 158    David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk          
  • 159    Max Walscheid (Ger) Team Sunweb    1:16:05     
  • 160    Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini    1:16:39     
  • 161    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF    1:16:46     
  • 162    Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe    1:18:12

pokaż pełną listę

 

Podobne artykuły