Andaluzja: Pinot przed Contadorem

Thibaut Pinot (FDJ) wygrał 2. etap Vuelta a Andalucia, wyprzedzając na finiszu na Alto Pena del Aguila Alberto Contadora (Trek-Segafredo). Dzięki przewadze na mecie Hiszpan objął prowadzenie w wyścigu.

178-kilometrowy etap hiszpańskiego wyścigu kończył się wspinaczką Alto Pena del Aguila i to właśnie tam rozstrzygnęły się losy zwycięstwa etapowego. Tam, na około 3 kilometry przed metą, zaatakował Contador i odjechał rywalom, samotnie jadąc po zwycięstwo. Przewaga Hiszpana była kilkunastosekundowa i na nieco łatwiejszym odcinku przed metą zdołał dogonić go jeszcze Pinot, który zachował najwięcej sił z goniących Contadora kolarzy.

Francuz bez większych problemów wyprzedził kolarza Trek-Segafredo na finiszu, jednak ten, dzięki przewadze nad Valverde, objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu. 

Jednym z uciekinierów na dzisiejszym etapie był Felix Großschartner (CCC Sprandi Polkowice), który jednak ostatecznie uplasował się na 122. miejscu, natomiast najwyżej z kolarzy CCC Sprandi Polkowice finiszował dziś Jan Hirt, który był 22. Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) był 58.

Wyniki 2. etapu:

  • 1    Thibaut Pinot (Fra) FDJ    4:44:03     
  • 2    Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo    0:00:02     
  • 3    Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team    0:00:07     
  • 4    Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida          
  • 5    Mikel Landa (Spa) Team Sky    0:00:09     
  • 6    Diego Rosa (Ita) Team Sky          
  • 7    Wout Poels (Ned) Team Sky    0:00:13     
  • 8    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:00:28     
  • 9    Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:00:46     
  • 10    Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo          
  • 11    Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida          
  • 12    Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida          
  • 13    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac          
  • 14    Mikel Nieve (Spa) Team Sky          
  • 15    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb    0:01:05     
  • 16    Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA          
  • 17    Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:01:18     
  • 18    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 19    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 20    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb          
  • 21    Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice    0:01:39     
  • 22    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:01:55     
  • 23    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team          
  • 24    André Cardoso (Por) Trek-Segafredo          
  • 25    Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:02:01     
  • 26    Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 27    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:02:05     
  • 28    Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:02:06     
  • 29    Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb          
  • 30    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal          
  • 31    Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice    0:02:30     
  • 32    Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 33    Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 34    David Belda (Spa) Burgos BH          
  • 35    Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo          
  • 36    Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:02:43     
  • 37    Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb    0:01:50     
  • 38    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:02:55     
  • 39    Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:03:01     
  • 40    Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo          
  • 41    Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal    0:03:31     
  • 42    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ          
  • 43    Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:03:55     
  • 44    Ibai Salas (Spa) Burgos BH    0:03:59     
  • 45    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:04:15     
  • 46    Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 47    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 48    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:04:34     
  • 49    Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:05:13     
  • 50    Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:05:15     
  • 51    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:05:31     
  • 52    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:05:32     
  • 53    Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 54    Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac          
  • 55    Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 56    Romain Sicard (Fra) Direct Energie    0:05:46     
  • 57    Beñat Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 58    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 59    Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:06:14     
  • 60    Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy    0:06:31     
  • 61    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb    0:06:45     
  • 62    Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:07:04     
  • 63    Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 64    Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:07:26     
  • 65    Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac    0:07:34     
  • 66    Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:07:47     
  • 67    Angelo Tulik (Fra) Direct Energie    0:08:08     
  • 68    José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy    0:08:22     
  • 69    Thomas Boudat (Fra) Direct Energie    0:08:31     
  • 70    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:08:57     
  • 71    Rory Sutherland (Aus) Movistar Team    0:08:59     
  • 72    Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team          
  • 73    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:09:03     
  • 74    Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:09:22     
  • 75    Igor Merino (Spa) Burgos BH    0:09:24     
  • 76    Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac    0:10:03     
  • 77    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac          
  • 78    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida    0:11:01     
  • 79    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb          
  • 80    Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy          
  • 81    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac          
  • 82    Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice          
  • 83    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky          
  • 84    Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 85    Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan    0:11:29     
  • 86    Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 87    Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 88    Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 89    Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH          
  • 90    Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 91    Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ          
  • 92    Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy          
  • 93    David Lopez (Spa) Team Sky    0:11:54     
  • 94    Julien Morice (Fra) Direct Energie    0:12:00     
  • 95    Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:12:34     
  • 96    William Bonnet (Fra) FDJ    0:12:44     
  • 97    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:13:05     
  • 98    Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:13:07     
  • 99    Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal    0:13:16     
  • 100    Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 101    Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy          
  • 102    Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:13:33     
  • 103    Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:13:46     
  • 104    Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:13:51     
  • 105    Yohann Gene (Fra) Direct Energie          
  • 106    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:14:16     
  • 107    Bryan Coquard (Fra) Direct Energie    0:14:58     
  • 108    Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits          
  • 109    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal          
  • 110    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:15:44     
  • 111    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 112    Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 113    Adrien Petit (Fra) Direct Energie          
  • 114    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:16:50     
  • 115    Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:17:17     
  • 116    Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:17:28     
  • 117    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 118    Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:17:33     
  • 119    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:17:52     
  • 120    Jorge Arcas Peña (Spa) Movistar Team          
  • 121    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:17:53     
  • 122    Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice          
  • 123    Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 124    Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:18:10     
  • 125    Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert          
  • 126    Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan          
  • 127    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 128    Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 129    Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan          
  • 130    Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 131    Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:18:49     
  • 132    Daniel Lopez (Spa) Burgos BH    0:18:54     
  • 133    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:18:58     
  • 134    Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH    0:19:00     
  • 135    Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:19:01     
  • 136    Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:19:03     
  • 137    Johan Le Bon (Fra) FDJ    0:19:05     
  • 138    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:19:10     
  • 139    Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:19:28     
  • 140    Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:19:39     
  • 141    Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:20:43

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  • 1    Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo    8:46:33     
  • 2    Thibaut Pinot (Fra) FDJ    0:00:03     
  • 3    Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team    0:00:05     
  • 4    Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida          
  • 5    Diego Rosa (Ita) Team Sky    0:00:07     
  • 6    Wout Poels (Ned) Team Sky    0:00:11     
  • 7    Mikel Landa (Spa) Team Sky    0:00:12     
  • 8    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:00:26     
  • 9    Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac    0:00:49     
  • 10    Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:01:08     
  • 11    Warren Barguil (Fra) Team Sunweb          
  • 12    Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida    0:01:15     
  • 13    Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida          
  • 14    Mikel Nieve (Spa) Team Sky          
  • 15    Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:02:33     
  • 16    Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal    0:02:55     
  • 17    Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:03:05     
  • 18    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb          
  • 19    Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 20    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 21    Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb    0:03:37     
  • 22    André Cardoso (Por) Trek-Segafredo    0:03:42     
  • 23    Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:03:48     
  • 24    Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:03:53     
  • 25    Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb          
  • 26    Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:04:17     
  • 27    David Belda (Spa) Burgos BH          
  • 28    Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice          
  • 29    Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:04:30     
  • 30    Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:06:43     
  • 31    Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:06:49     
  • 32    Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:07:02     
  • 33    Romain Sicard (Fra) Direct Energie    0:07:33     
  • 34    Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal    0:08:19     
  • 35    Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice    0:08:21     
  • 36    Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:08:51     
  • 37    Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits          
  • 38    Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:09:03     
  • 39    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team    0:09:11     
  • 40    Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:09:12     
  • 41    Marc Soler (Spa) Movistar Team    0:09:21     
  • 42    Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac    0:09:41     
  • 43    Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo    0:09:46     
  • 44    Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo    0:10:11     
  • 45    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:10:19     
  • 46    Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team    0:10:46     
  • 47    Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:11:11     
  • 48    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:11:16     
  • 49    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:11:31     
  • 50    Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 51    Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:12:48     
  • 52    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:13:02     
  • 53    Huub Duijn (Ned) Veranda's Willems Crelan    0:13:16     
  • 54    Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:13:30     
  • 55    Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ    0:13:38     
  • 56    David Lopez (Spa) Team Sky    0:13:41     
  • 57    Igor Merino (Spa) Burgos BH    0:14:12     
  • 58    Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:14:36     
  • 59    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:15:39     
  • 60    Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise          
  • 61    Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:16:32     
  • 62    Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo          
  • 63    Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:16:51     
  • 64    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb    0:16:52     
  • 65    Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:17:54     
  • 66    Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:18:44     
  • 67    Luis Lemus (Mex) Israel Cycling Academy    0:18:50     
  • 68    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:19:03     
  • 69    Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac          
  • 70    Beñat Txoperena (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:19:17     
  • 71    Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac    0:20:30     
  • 72    Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac          
  • 73    Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:21:08     
  • 74    Georg Preidler (Aut) Team Sunweb          
  • 75    Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac          
  • 76    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky          
  • 77    Ibai Salas (Spa) Burgos BH    0:21:31     
  • 78    Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:21:36     
  • 79    Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH          
  • 80    Angelo Tulik (Fra) Direct Energie    0:21:39     
  • 81    Thomas Boudat (Fra) Direct Energie    0:22:02     
  • 82    Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal    0:22:14     
  • 83    Rory Sutherland (Aus) Movistar Team    0:22:30     
  • 84    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:22:34     
  • 85    Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:22:53     
  • 86    Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida    0:24:32     
  • 87    Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 88    Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy          
  • 89    Kevin Van Melsen (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:25:00     
  • 90    Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy          
  • 91    Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 92    Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo          
  • 93    Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ          
  • 94    Julien Morice (Fra) Direct Energie    0:25:31     
  • 95    José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy    0:25:54     
  • 96    Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:26:05     
  • 97    William Bonnet (Fra) FDJ    0:26:15     
  • 98    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:26:36     
  • 99    Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:26:38     
  • 100    Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal    0:26:47     
  • 101    Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy          
  • 102    Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij          
  • 103    Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo    0:27:04     
  • 104    Aydar Zakarin (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:27:17     
  • 105    Yohann Gene (Fra) Direct Energie    0:27:22     
  • 106    Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:27:35     
  • 107    Otto Vergaerde (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:27:40     
  • 108    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:27:47     
  • 109    Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:28:44     
  • 110    Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:28:56     
  • 111    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:29:15     
  • 112    Aitor Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 113    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:29:17     
  • 114    Bryan Coquard (Fra) Direct Energie    0:29:51     
  • 115    Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice    0:30:15     
  • 116    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:30:21     
  • 117    Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:31:13     
  • 118    Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA    0:31:23     
  • 119    Jorge Arcas Peña (Spa) Movistar Team          
  • 120    Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise    0:31:41     
  • 121    Winner Anacona (Col) Movistar Team          
  • 122    Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida    0:32:29     
  • 123    Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits    0:32:32     
  • 124    Johan Le Bon (Fra) FDJ    0:32:36     
  • 125    Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:32:46     
  • 126    Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert    0:33:00     
  • 127    Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan    0:33:03     
  • 128    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:33:16     
  • 129    Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    0:33:39     
  • 130    Daniel Lopez (Spa) Burgos BH    0:33:47     
  • 131    Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:34:49     
  • 132    Adrien Petit (Fra) Direct Energie    0:35:12     
  • 133    Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:35:42     
  • 134    Pello Olaberria (Spa) Euskadi Basque Country-Murias          
  • 135    Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:35:54     
  • 136    Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH    0:36:32     
  • 137    Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan    0:37:38     
  • 138    Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo    0:38:27     
  • 139    Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country-Murias    0:38:56     
  • 140    Roman Maikin (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:39:55     
  • 141    Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo    0:42:13    

pokaż pełną listę

 

Podobne artykuły