TdR: Froome wygrywa królewski etap

70. Tour de Romandie (24.06.-01.05.2016; Szwajcaria)

Chris Froome (Team Sky) odżył i sięgnął po zwycięstwo etapowe w Ollon Sirotti

Chris Froome (Team Sky) wygrał 4., królewski etap Tour de Romandie z metą na Barboleusaz. Przed ostatnim etapem prowadzenie w wyścigu zachował Kolumbijczyk Nairo Quintana (Movistar).

Froome popisał się śmiałą akcją na 40 kilometrów przed metą, gdy kolarze pokonywali pierwszy z dwóch podjazdów pod Barboleusaz. Brytyjczyk uciekł razem z Tejayem Van Garderenem (BMC Racing Team) i wspólnie złapali uciekających wcześniej Pawła Kochetkova (Katiusza) i Boba Jungelsa (Etixx-Quick Step), a na ostatniej wspinaczce – gdy do mety pozostało nieco ponad 7 kilometrów – Froome zostawił jadącego wtedy razem z nim Van Garderena i samotnie pomknął w stronę mety, mając minimalną przewagę nad grupą pościgową. Brytyjczyk na ostatnich kilometrach, prowadzących lekko pod górę, zachował przewagę, finiszując 4 sekundy przed pogonią.

Za jego plecami faworyci atakowali pozycję lidera, ale akcje Thibaut Pinot (FDJ.fr), czy Romaina Bardet (Ag2R La Mondiale) nie przyniosły efektów, a Quintana kontrolował poczynania swoich rywali i przyjechał na metę w grupie pościgowej.

Dwaj Polacy z ekipy Tinkoff, Rafał Majka i Paweł Poljański, ukończyli etap w drugiej grupie pościgowej, na 19. i 22. miejscu. Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) był 74., a Łukasz Wiśniowski (Etixx - Quick-Step) 114. Z wyścigu jeszcze przed startem etapu wycofał się Michał Kwiatkowski (Team Sky).

W klasyfikacji generalnej Quintana zachował 19 przewagi nad Pinot, a trzeci wciąż jest Jon Izagirre (Movistar).

Wyniki 4. etapu:

  • 1    Christopher Froome (GBr) Team Sky    4:44:24     
  • 2    Jon Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:00:04     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) FDJ          
  • 4    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha          
  • 5    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team          
  • 6    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo          
  • 7    Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 8    Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale Pro Cycling          
  • 9    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:00:09     
  • 10    Simon Spilak (Slo) Team Katusha          
  • 11    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin    0:00:11     
  • 12    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 13    Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 14    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 15    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:14     
  • 16    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling          
  • 17    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data    0:01:32     
  • 18    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal          
  • 19    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team    0:01:49     
  • 20    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling          
  • 21    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step    0:02:10     
  • 22    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team          
  • 23    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 24    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:02:21     
  • 25    Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:02:49     
  • 26    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida          
  • 27    Rein Taaramae (Est) Team Katusha          
  • 28    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 29    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data    0:02:54     
  • 30    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step    0:04:04     
  • 31    Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team    0:05:00     
  • 32    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:05:52     
  • 33    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha          
  • 34    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:09:50     
  • 35    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team          
  • 36    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 37    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:10:23     
  • 38    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling    0:12:11     
  • 39    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    0:12:32     
  • 40    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:12:35     
  • 41    Jérémy Roy (Fra) FDJ          
  • 42    Jerome Coppel (Fra) IAM Cycling          
  • 43    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team          
  • 44    Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team          
  • 45    Alexandre Geniez (Fra) FDJ    0:12:45     
  • 46    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:13:16     
  • 47    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo    0:13:28     
  • 48    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin          
  • 49    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert    0:13:34     
  • 50    Bruno Pires (Por) Team Roth    0:13:35     
  • 51    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:14:28     
  • 52    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth    0:14:45     
  • 53    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:15:37     
  • 54    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo          
  • 55    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 56    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team          
  • 57    Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre - Merida          
  • 58    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling          
  • 59    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale          
  • 60    Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha          
  • 61    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 62    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step          
  • 63    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 64    Egor Silin (Rus) Team Katusha          
  • 65    Nico Brüngger (Swi) Team Roth    0:19:42     
  • 66    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling          
  • 67    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida          
  • 68    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal          
  • 69    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team          
  • 70    Jarlinson Pantano Gomez (Col) IAM Cycling          
  • 71    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling    0:20:40     
  • 72    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling          
  • 73    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin          
  • 74    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 75    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 76    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team          
  • 77    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team          
  • 78    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 79    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team    0:21:37     
  • 80    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth    0:22:32     
  • 81    William Bonnet (Fra) FDJ    0:23:21     
  • 82    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha    0:24:06     
  • 83    Martin Kohler (Swi) Team Roth    0:24:23     
  • 84    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team    0:24:36     
  • 85    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:24:38     
  • 86    Kenny Elissonde (Fra) FDJ    0:24:42     
  • 87    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:27:12     
  • 88    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling    0:27:44     
  • 89    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge          
  • 90    Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 91    Roland Thalmann (Swi) Team Roth          
  • 92    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale          
  • 93    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step    0:27:47     
  • 94    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin          
  • 95    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 96    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge          
  • 97    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 98    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 99    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step          
  • 100    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data          
  • 101    Matthias Krizek (Aut) Team Roth          
  • 102    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 103    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 104    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo          
  • 105    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data          
  • 106    Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 107    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida          
  • 108    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step          
  • 109    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge          
  • 110    Dylan Page (Swi) Team Roth          
  • 111    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling          
  • 112    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 113    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 114    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:27:58     
  • 115    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 116    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 117    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step          
  • 118    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 119    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 120    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 121    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 122    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha          
  • 123    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin          
  • 124    Ben Swift (GBr) Team Sky          
  • 125    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 126    Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo          
  • 127    Jaco Venter (RSA) Dimension Data          
  • 128    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling          
  • 129    Songezo Jim (RSA) Dimension Data    0:28:03     
  • 130    Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin    0:28:09     
  • 131    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team    0:28:15     
  • 132    Antonio Pedrero Lopez (Spa) Movistar Team    0:28:55     
  • 133    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team    0:30:01     
  • 134    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data    0:30:17     
  • 135    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team    0:31:59     
  • 136    Alex Peters (GBr) Team Sky          
  • 137    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge    0:34:53     
  • DNF    Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team          
  • DNF    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo          
  • DNF    Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo          
  • DNF    Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo          
  • DNF    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • DNF    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • DNF    Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida          
  • DNF    Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Astana Pro Team          
  • DNF    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team          
  • DNF    Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • DNS    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky          
  • DNS    Louis Meintjes (RSA) Lampre – Merida

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  • 1    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    12:07:03     
  • 2    Thibaut Pinot (Fra) FDJ    0:00:19     
  • 3    Jon Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:00:23     
  • 4    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    0:00:26     
  • 5    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin    0:00:57     
  • 6    Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida    0:01:12     
  • 7    Simon Spilak (Slo) Team Katusha    0:01:16     
  • 8    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling          
  • 9    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo    0:01:24     
  • 10    Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:01:27     
  • 11    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:01:32     
  • 12    Rigoberto Uran Uran (Col) Cannondale Pro Cycling    0:02:19     
  • 13    Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:02:24     
  • 14    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:02:33     
  • 15    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team    0:03:08     
  • 16    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal    0:03:25     
  • 17    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling    0:03:29     
  • 18    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge    0:04:21     
  • 19    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data    0:05:13     
  • 20    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step    0:05:25     
  • 21    Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team          
  • 22    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team    0:05:59     
  • 23    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:06:06     
  • 24    Rein Taaramae (Est) Team Katusha    0:07:22     
  • 25    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida    0:09:06     
  • 26    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data    0:09:29     
  • 27    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:10:21     
  • 28    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha    0:10:32     
  • 29    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:13:12     
  • 30    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:13:43     
  • 31    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step    0:15:38     
  • 32    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data    0:15:46     
  • 33    Jerome Coppel (Fra) IAM Cycling    0:15:54     
  • 34    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:16:30     
  • 35    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:16:43     
  • 36    Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team    0:17:10     
  • 37    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team    0:17:17     
  • 38    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling    0:17:18     
  • 39    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:17:33     
  • 40    Christopher Froome (GBr) Team Sky    0:17:36     
  • 41    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:17:42     
  • 42    Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team    0:17:52     
  • 43    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:18:01     
  • 44    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:18:03     
  • 45    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    0:18:04     
  • 46    Alexandre Geniez (Fra) FDJ    0:20:20     
  • 47    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:21:19     
  • 48    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert    0:21:20     
  • 49    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge    0:21:21     
  • 50    Bruno Pires (Por) Team Roth    0:21:31     
  • 51    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step    0:23:50     
  • 52    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale    0:24:19     
  • 53    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling    0:25:17     
  • 54    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin    0:26:08     
  • 55    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo    0:26:29     
  • 56    Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre - Merida    0:28:44     
  • 57    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:28:48     
  • 58    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    0:28:51     
  • 59    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale    0:28:57     
  • 60    Geraint Thomas (GBr) Team Sky    0:29:42     
  • 61    Jérémy Roy (Fra) FDJ    0:29:52     
  • 62    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:30:27     
  • 63    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team    0:30:50     
  • 64    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    0:31:00     
  • 65    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling    0:32:32     
  • 66    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling    0:33:09     
  • 67    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth    0:33:43     
  • 68    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo    0:33:58     
  • 69    Egor Silin (Rus) Team Katusha    0:34:05     
  • 70    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling    0:34:45     
  • 71    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge    0:35:46     
  • 72    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge    0:36:22     
  • 73    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team    0:36:55     
  • 74    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida    0:37:15     
  • 75    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    0:37:22     
  • 76    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal    0:37:55     
  • 77    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:38:28     
  • 78    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    0:38:37     
  • 79    Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha    0:39:56     
  • 80    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    0:40:39     
  • 81    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth    0:40:51     
  • 82    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha    0:42:20     
  • 83    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:42:28     
  • 84    Jarlinson Pantano Gomez (Col) IAM Cycling    0:42:32     
  • 85    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge    0:43:40     
  • 86    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha    0:44:56     
  • 87    Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida    0:45:57     
  • 88    William Bonnet (Fra) FDJ    0:46:13     
  • 89    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal    0:46:25     
  • 90    Kenny Elissonde (Fra) FDJ    0:47:26     
  • 91    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data    0:47:41     
  • 92    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:48:12     
  • 93    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team    0:48:23     
  • 94    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team    0:48:32     
  • 95    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team    0:48:36     
  • 96    Nico Brüngger (Swi) Team Roth    0:48:42     
  • 97    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling    0:49:15     
  • 98    Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:49:34     
  • 99    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling    0:49:41     
  • 100    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 101    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step    0:50:05     
  • 102    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:50:06     
  • 103    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step    0:50:23     
  • 104    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:50:27     
  • 105    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    0:50:46     
  • 106    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step    0:50:55     
  • 107    Jaco Venter (RSA) Dimension Data    0:51:19     
  • 108    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale    0:51:32     
  • 109    Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo    0:51:40     
  • 110    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:51:48     
  • 111    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data    0:52:23     
  • 112    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida    0:52:30     
  • 113    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling    0:53:11     
  • 114    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    0:54:54     
  • 115    Anthony Roux (Fra) FDJ    0:55:11     
  • 116    Martin Kohler (Swi) Team Roth    0:55:20     
  • 117    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo    0:55:43     
  • 118    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step    0:55:50     
  • 119    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling    0:55:51     
  • 120    Roland Thalmann (Swi) Team Roth    0:56:05     
  • 121    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team    0:56:06     
  • 122    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 123    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin    0:56:15     
  • 124    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin    0:56:34     
  • 125    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:56:41     
  • 126    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team    0:56:45     
  • 127    Matthias Krizek (Aut) Team Roth    0:56:52     
  • 128    Dylan Page (Swi) Team Roth    0:56:53     
  • 129    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step    0:56:56     
  • 130    Ben Swift (GBr) Team Sky    0:56:57     
  • 131    Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:59:37     
  • 132    Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin    0:59:43     
  • 133    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    1:00:34     
  • 134    Antonio Pedrero Lopez (Spa) Movistar Team    1:01:19     
  • 135    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge    1:01:28     
  • 136    Songezo Jim (RSA) Dimension Data    1:02:33     
  • 137    Alex Peters (GBr) Team Sky    1:04:46

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły