TdR: Wygrana Quintany

70. Tour de Romandie (24.06.-01.05.2016; Szwajcaria)

Ilnur Zakarin (Katiusza) wygrywa sprinterski pojedynek z Nairo Quintaną (Movistar) Sirotti

Nairo Quintana (Movistar) wygrał 2. etap Tour de Romandie, po tym jak przesunięty na drugie miejsce został Ilnur Zakarin (Katiusza), z którym Kolumbijczyk walczył na mecie w Morgins

Drugi etap wyścigu był pierwszym górskim testem dla kolarzy startujących w Tour de Romandie – 174-kilometrowy etap kończył się dwiema premiami górskimi - Les Chaps (2.kat) i chwilę później podjazdem pod Morgins (1.kat), z którego do mety pozostały dwa kilometry. Zwiastowało to walkę najlepszych górali w wyścigu i pierwsze poważne zmiany w klasyfikacji generalnej.

Walkę faworytów rozpoczął Pierre Rolland (Cannondale), atakując na 15 kilometrów przed metą, ale to Nairo Quintana (Movistar) odjechał rywalom na 6,5 kilometra przed szczytem Morgins. Po kilometrze dołączył do niego Ilnur Zakarin (Katiusza) i ta dwójka razem, z niewielką przewagą nad grupą goniącą, pokonywała kilometry pozostałe do szczytu. Do ostatnich, płaskich metrów Kolumbijczyk i Rosjanin dojechali razem i sprinterski finisz rozstrzygnął losy etapu.

Szybszy na ostatniej prostej był Zakarin i minął linię mety o dwie długości roweru przed Quintaną. Radość kolarza Katiuszy nie trwała jednak długo, bo po kilkunastu minutach sędziowie podjęli decyzję o dyskwalifikacji Rosjanina za niezachowanie swojego toru jazdy podczas sprintu i zajechanie drogi rywalowi. W tej sytuacji zwycięstwo przypadło Quintanie, a Zakarin został przesunięty na drugie miejsce.

Na 7. miejscu na szczycie zameldował się Rafał Majka (Tinkoff), który stracił do zwycięzcy 26 sekund, przyjeżdżając na metę w kilkunastoosobowej grupce pościgowej.

W klasyfikacji generalnej Quintana o 18 sekund wyprzedza Zakarina, a na trzecie miejsce spadł dotychczasowy lider, Jon Izagirre (Movistar).

Wyniki 2. etapu:

  • 1    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    4:28:40     
  • 2    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha          
  • 3    Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida    0:00:26     
  • 4    Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling          
  • 5    Thibaut Pinot (Fra) FDJ          
  • 6    Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team          
  • 7    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team          
  • 8    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling          
  • 9    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling          
  • 10    Simon Spilak (Slo) Team Katusha          
  • 11    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo          
  • 12    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:00:34     
  • 13    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:00:37     
  • 14    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:54     
  • 15    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal    0:00:57     
  • 16    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 17    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 18    Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida          
  • 19    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 20    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:01:01     
  • 21    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data    0:01:34     
  • 22    Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team          
  • 23    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 24    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 25    Rein Taaramäe (Est) Team Katusha          
  • 26    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step    0:01:49     
  • 27    Luis León Sánchez Gil (Spa) Astana Pro Team          
  • 28    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 29    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 30    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team    0:02:08     
  • 31    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:02:09     
  • 32    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:02:29     
  • 33    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling    0:03:05     
  • 34    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 35    Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 36    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha          
  • 37    Jérôme Coppel (Fra) IAM Cycling          
  • 38    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data    0:03:51     
  • 39    Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo    0:04:27     
  • 40    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida          
  • 41    Steve Morabito (Swi) FDJ          
  • 42    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 43    Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team          
  • 44    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data          
  • 45    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert    0:05:12     
  • 46    Bruno Pires (Por) Team Roth    0:05:47     
  • 47    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team          
  • 48    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team          
  • 49    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step    0:06:05     
  • 50    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert          
  • 51    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 52    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge    0:06:12     
  • 53    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge    0:07:12     
  • 54    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 55    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 56    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 57    Alexandre Geniez (Fra) FDJ          
  • 58    Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team          
  • 59    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling          
  • 60    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    0:07:22     
  • 61    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team    0:09:10     
  • 62    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 63    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling    0:10:29     
  • 64    Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team          
  • 65    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge          
  • 66    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team          
  • 67    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    0:11:20     
  • 68    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo          
  • 69    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin          
  • 70    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step          
  • 71    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling          
  • 72    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling          
  • 73    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin          
  • 74    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 75    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    0:11:29     
  • 76    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale          
  • 77    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida          
  • 78    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:14:08     
  • 79    Kenny Elissonde (Fra) FDJ    0:15:52     
  • 80    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth          
  • 81    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • 82    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth          
  • 83    Jérémy Maison (Fra) FDJ          
  • 84    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data          
  • 85    Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 86    Sander Armée (Bel) Lotto Soudal          
  • 87    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 88    Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 89    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 90    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team          
  • 91    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team          
  • 92    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida          
  • 93    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 94    Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha          
  • 95    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha          
  • 96    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha          
  • 97    Egor Silin (Rus) Team Katusha          
  • 98    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:17:30     
  • 99    Christopher Froome (GBr) Team Sky          
  • 100    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo          
  • 101    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:18:18     
  • 102    Jacobus Venter (RSA) Dimension Data    0:20:08     
  • 103    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    0:20:35     
  • 104    Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling          
  • 105    Dylan Page (Swi) Team Roth          
  • 106    Roland Thalman (Swi) Team Roth          
  • 107    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling          
  • 108    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step          
  • 109    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team          
  • 110    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo          
  • 111    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 112    Matthias Krizek (Aut) Team Roth          
  • 113    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 114    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 115    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 116    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 117    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 118    Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 119    Ben Swift (GBr) Team Sky          
  • 120    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida          
  • 121    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 122    Dennis van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 123    Martin Kohler (Swi) Team Roth          
  • 124    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin          
  • 125    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale          
  • 126    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 127    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 128    Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida          
  • 129    Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo          
  • 130    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling          
  • 131    William Bonnet (Fra) FDJ          
  • 132    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step          
  • 133    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky          
  • 134    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team          
  • 135    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling          
  • 136    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 137    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data          
  • 138    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 139    Nico Brüngger (Swi) Team Roth          
  • 140    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step          
  • 141    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 142    Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin          
  • 143    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team          
  • 144    Niccolò Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo          
  • 145    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team          
  • 146    Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin    0:23:03     
  • 147    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    0:25:00     
  • 148    Songezo Jim (RSA) Dimension Data          
  • 149    Alex Peters (GBr) Team Sky          
  • DNF    Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team          
  • DNF    Julián Arredondo (Col) Trek-Segafredo          
  • DNF    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal          
  • DNF    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team          
  • DNF    Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert          
  • DNS    Richie Porte (Aus) BMC Racing Team          
  • DNS    Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge          
  • DNS    Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  • 1    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    7:02:05     
  • 2    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    0:00:18     
  • 3    Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:00:20     
  • 4    Thibaut Pinot (Fra) FDJ    0:00:32     
  • 5    Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida    0:00:36     
  • 6    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling    0:00:37     
  • 7    Simon Spilak (Slo) Team Katusha    0:00:42     
  • 8    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling    0:00:43     
  • 9    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo    0:00:44     
  • 10    Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling    0:00:46     
  • 11    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:00:47     
  • 12    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team          
  • 13    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin    0:00:57     
  • 14    Geraint Thomas (GBr) Team Sky    0:00:58     
  • 15    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ    0:01:01     
  • 16    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    0:01:06     
  • 17    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal    0:01:07     
  • 18    Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida    0:01:19     
  • 19    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:01:24     
  • 20    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 21    Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:01:36     
  • 22    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge    0:01:45     
  • 23    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:01:47     
  • 24    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:01:58     
  • 25    Rein Taaramäe (Est) Team Katusha    0:02:00     
  • 26    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data    0:02:04     
  • 27    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step    0:02:07     
  • 28    Luis León Sánchez Gil (Spa) Astana Pro Team    0:02:09     
  • 29    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team    0:02:33     
  • 30    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:02:34     
  • 31    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:02:41     
  • 32    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:02:48     
  • 33    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha    0:03:22     
  • 34    Jérôme Coppel (Fra) IAM Cycling    0:03:23     
  • 35    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:03:29     
  • 36    Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale    0:03:30     
  • 37    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling    0:03:42     
  • 38    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data    0:04:28     
  • 39    Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team    0:04:34     
  • 40    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge    0:04:46     
  • 41    Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo    0:04:48     
  • 42    Steve Morabito (Swi) FDJ    0:04:49     
  • 43    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida    0:04:55     
  • 44    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data    0:05:00     
  • 45    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert    0:05:50     
  • 46    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team    0:06:14     
  • 47    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team    0:06:20     
  • 48    Bruno Pires (Por) Team Roth          
  • 49    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge    0:06:38     
  • 50    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step          
  • 51    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    0:06:51     
  • 52    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:07:15     
  • 53    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale    0:07:21     
  • 54    Alexandre Geniez (Fra) FDJ    0:07:22     
  • 55    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal    0:07:24     
  • 56    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge    0:07:25     
  • 57    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling    0:07:29     
  • 58    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    0:07:31     
  • 59    Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team    0:07:32     
  • 60    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:09:16     
  • 61    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team    0:09:27     
  • 62    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    0:10:43     
  • 63    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling    0:10:47     
  • 64    Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team    0:10:54     
  • 65    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling    0:11:25     
  • 66    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step    0:11:38     
  • 67    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert          
  • 68    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin    0:11:39     
  • 69    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling    0:11:41     
  • 70    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 71    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 72    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida    0:11:48     
  • 73    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    0:11:55     
  • 74    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale    0:11:59     
  • 75    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge    0:15:30     
  • 76    Egor Silin (Rus) Team Katusha    0:16:10     
  • 77    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert    0:16:11     
  • 78    Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida    0:16:16     
  • 79    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth          
  • 80    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha    0:16:20     
  • 81    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team    0:16:21     
  • 82    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha          
  • 83    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal    0:16:22     
  • 84    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    0:16:25     
  • 85    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida    0:16:30     
  • 86    Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 87    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth    0:16:38     
  • 88    Sander Armée (Bel) Lotto Soudal    0:16:39     
  • 89    Jérémy Maison (Fra) FDJ    0:16:45     
  • 90    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo    0:16:46     
  • 91    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data    0:16:52     
  • 92    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky    0:17:49     
  • 93    Christopher Froome (GBr) Team Sky    0:17:50     
  • 94    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:18:50     
  • 95    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step    0:20:42     
  • 96    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team    0:20:46     
  • 97    Niccolò Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo    0:20:47     
  • 98    Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:20:49     
  • 99    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling    0:20:52     
  • 100    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 101    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    0:20:54     
  • 102    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    0:20:55     
  • 103    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling    0:20:57     
  • 104    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data    0:20:58     
  • 105    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step    0:20:59     
  • 106    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:21:05     
  • 107    William Bonnet (Fra) FDJ    0:21:07     
  • 108    Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida          
  • 109    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:21:08     
  • 110    Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling    0:21:13     
  • 111    Jacobus Venter (RSA) Dimension Data    0:21:15     
  • 112    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:21:16     
  • 113    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale    0:21:21     
  • 114    Kenny Elissonde (Fra) FDJ    0:21:26     
  • 115    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida    0:21:43     
  • 116    Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha    0:21:56     
  • 117    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:22:25     
  • 118    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo    0:23:05     
  • 119    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team    0:24:08     
  • 120    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling    0:24:25     
  • 121    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:25:30     
  • 122    Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo    0:25:43     
  • 123    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge    0:25:52     
  • 124    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling    0:25:53     
  • 125    Ben Swift (GBr) Team Sky    0:25:57     
  • 126    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    0:25:58     
  • 127    Roland Thalman (Swi) Team Roth    0:26:01     
  • 128    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 129    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team    0:26:03     
  • 130    Dylan Page (Swi) Team Roth    0:26:05     
  • 131    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team    0:26:06     
  • 132    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team    0:26:07     
  • 133    Nico Brüngger (Swi) Team Roth    0:26:11     
  • 134    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:26:13     
  • 135    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo    0:26:14     
  • 136    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step    0:26:15     
  • 137    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step    0:26:16     
  • 138    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 139    Matthias Krizek (Aut) Team Roth    0:26:18     
  • 140    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin    0:26:19     
  • 141    Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin    0:28:41     
  • 142    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:28:42     
  • 143    Dennis van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:28:55     
  • 144    Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin          
  • 145    Martin Kohler (Swi) Team Roth    0:29:01     
  • 146    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team    0:29:08     
  • 147    Alex Peters (GBr) Team Sky    0:30:18     
  • 148    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    0:30:40     
  • 149    Songezo Jim (RSA) Dimension Data    0:31:00

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły