TdR: Sprinterski finisz dla Kittela

70. Tour de Romandie (24.06.-01.05.2016; Szwajcaria)

Marcel Kittel (Etixx-Quick Step) mógł wznieść ręce na mecie 2. etapu Tour de Romandie Sirotti

Marcel Kittel (Etixx-Quick Step) wygrał pojedynek sprinterów na mecie 1. etapu Tour de Romandie w Moudon. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachował Jon Izagirre (Movistar).

Po raz kolejny w tym sezonie z powodu trudnych warunków atmosferycznych organizatorzy zmuszeni byli zmienić plany – tym razem etap z Mathod do Moudon został skrócony o 69 kilometrów i liczył ostatecznie nieco ponad 100 kilometrów, a z powodu śniegu kolarze nie pokonywali podjazdu 2. kategorii pod Col des Etroits. Krótsza i mniej wymagająca trasa, z trzema wspinaczkami 3. kategorii, faworyzowała więc sprinterów, a ekipy najszybszych kolarzy w peletonie skutecznie kasowały ucieczki.

Ostatnie metry wyścigu to typowa walka sprinterów, z których najszybszy okazał się Kittel, bardzo dobrze kończąc prace swoich kolegów z ekipy Etixx-Quick Step, w tym Łukasza Wiśniowskiego. Niemiec w bezpośrednim pojedynku na kreskę pokonał Nicolo Bonifazzio (Trek-Segafredo) i Michaela Albasiniego (Orica GreenEdge), który wcześniej próbował długiego finiszu. Wiśniowski finiszował na 14. miejscu, a 41. był Rafał Majka (Tinkoff). 82. miejsce zajął Paweł Poljański (Tinkoff), a 100. Tomasz Marczyński (Lotto Soudal).

Prowadzenie w wyścigu zachował wczorajszy zwycięzca, Izagirre, a drugi wciąż jest Tom Dumoulin (Giant-Alpecin). Trzeci po prologu Michał Kwiatkowski (Team Sky), nie wytrzymał dziś tempa peletonu i przyjechał na metę z dużą stratą, tracąc swoje miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wyniki 1. etapu

  • 1    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step    2:27:46     
  • 2    Niccolò Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo          
  • 3    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge          
  • 4    Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 5    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling          
  • 6    Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida          
  • 7    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 8    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 9    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data          
  • 10    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha          
  • 11    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin          
  • 12    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 13    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth          
  • 14    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step          
  • 15    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 16    Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 17    Luis León Sánchez Gil (Spa) Astana Pro Team          
  • 18    William Bonnet (Fra) FDJ          
  • 19    Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling          
  • 20    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data          
  • 21    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge          
  • 22    Geraint Thomas (GBr) Team Sky          
  • 23    Thibaut Pinot (Fra) FDJ          
  • 24    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 25    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team          
  • 26    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 27    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 28    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team          
  • 29    Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 30    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida          
  • 31    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling          
  • 32    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team          
  • 33    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha          
  • 34    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team          
  • 35    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 36    Christopher Froome (GBr) Team Sky          
  • 37    Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team          
  • 38    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 39    Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team          
  • 40    Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 41    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team          
  • 42    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 43    Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 44    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 45    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step          
  • 46    Bruno Pires (Por) Team Roth          
  • 47    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team          
  • 48    Richie Porte (Aus) BMC Racing Team          
  • 49    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal          
  • 50    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling          
  • 51    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling          
  • 52    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling          
  • 53    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 54    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling          
  • 55    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team          
  • 56    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team          
  • 57    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha          
  • 58    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step          
  • 59    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 60    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team          
  • 61    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha          
  • 62    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 63    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale          
  • 64    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 65    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 66    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team          
  • 67    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 68    Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling          
  • 69    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team          
  • 70    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 71    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 72    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida          
  • 73    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team          
  • 74    Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida          
  • 75    Jérôme Coppel (Fra) IAM Cycling          
  • 76    Sander Armée (Bel) Lotto Soudal          
  • 77    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 78    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert          
  • 79    Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team          
  • 80    Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team          
  • 81    Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 82    Simon _pilak (Slo) Team Katusha          
  • 83    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling          
  • 84    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team          
  • 85    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal          
  • 86    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 87    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 88    Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team          
  • 89    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling          
  • 90    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo          
  • 91    Rein Taaramäe (Est) Team Katusha          
  • 92    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 93    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 94    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team          
  • 95    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data          
  • 96    Egor Silin (Rus) Team Katusha          
  • 97    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth          
  • 98    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling          
  • 99    Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo          
  • 100    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky          
  • 101    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 102    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 103    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team          
  • 104    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 105    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data          
  • 106    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step          
  • 107    Alexandre Geniez (Fra) FDJ          
  • 108    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin          
  • 109    Steve Morabito (Swi) FDJ          
  • 110    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida          0:00:17
  • 111    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida          0:00:19
  • 112    Jérémy Maison (Fra) FDJ          0:00:33
  • 113    Jacobus Venter (RSA) Dimension Data          
  • 114    Julián Arredondo (Col) Trek-Segafredo          0:02:10
  • 115    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale          0:04:54
  • 116    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team          
  • 117    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin          
  • 118    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling          
  • 119    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin          
  • 120    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 121    Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo          
  • 122    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo          
  • 123    Kenny Elissonde (Fra) FDJ          
  • 124    Dylan Page (Swi) Team Roth          
  • 125    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo          
  • 126    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 127    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo          
  • 128    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert          
  • 129    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step          
  • 130    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal          
  • 131    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team          
  • 132    Roland Thalman (Swi) Team Roth          
  • 133    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 134    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 135    Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 136    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team          
  • 137    Matthias Krizek (Aut) Team Roth          
  • 138    Nico Brüngger (Swi) Team Roth          
  • 139    Ben Swift (GBr) Team Sky          
  • 140    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge          
  • 141    Alex Peters (GBr) Team Sky          
  • 142    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data          
  • 143    Songezo Jim (RSA) Dimension Data          
  • 144    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 145    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky          
  • 146    Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha          
  • 147    Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin          0:07:35
  • 148    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 149    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 150    Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert          
  • 151    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team          
  • 152    Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team          
  • 153    Martin Kohler (Swi) Team Roth          
  • 154    Dennis van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 155    Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge          
  • 156    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 157    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team          
  • DNF    Ian Stannard (GBr) Team Sky          
  • DNF    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  • 1    Jon Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team    2:33:19     
  • 2    Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin    0:00:06     
  • 3    Geraint Thomas (GBr) Team Sky    0:00:07     
  • 4    Gorka Izagirre Insausti (Spa) Movistar Team    0:00:08     
  • 5    Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling    0:00:09     
  • 6    Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling    0:00:11     
  • 7    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal          
  • 8    Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team          
  • 9    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:00:12     
  • 10    Thibaut Pinot (Fra) FDJ          
  • 11    Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team    0:00:13     
  • 12    Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step          
  • 13    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    0:00:15     
  • 14    Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale          
  • 15    Enrico Gasparotto (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 16    Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    0:00:16     
  • 17    Alexandre Geniez (Fra) FDJ          
  • 18    Davide Formolo (Ita) Cannondale Pro Cycling          
  • 19    Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal          
  • 20    Mathias Frank (Swi) IAM Cycling    0:00:17     
  • 21    Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team          
  • 22    Damien Howson (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 23    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:00:18     
  • 24    Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal          
  • 25    Niccolò Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo          
  • 26    Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 27    Christian Meier (Can) Orica-GreenEdge    0:00:19     
  • 28    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team          
  • 29    Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    0:00:20     
  • 30    Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 31    Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre - Merida          
  • 32    Miguel Ángel López (Col) Astana Pro Team    0:00:21     
  • 33    Simon _pilak (Slo) Team Katusha    0:00:22     
  • 34    Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team    0:00:23     
  • 35    Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling          
  • 36    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha          
  • 37    Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling          
  • 38    Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge          
  • 39    Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 40    Davide Martinelli (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 41    Bob Jungels (Lux) Etixx - Quick-Step    0:00:24     
  • 42    Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo          
  • 43    Carlos Verona Quintanilla (Spa) Etixx - Quick-Step          
  • 44    Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling          
  • 45    Jérôme Coppel (Fra) IAM Cycling          
  • 46    Egor Silin (Rus) Team Katusha          
  • 47    Jack Haig (Aus) Orica-GreenEdge    0:00:25     
  • 48    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida          
  • 49    Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky          
  • 50    Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin          
  • 51    Marco Marcato (Ita) Wanty - Groupe Gobert          
  • 52    Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 53    Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team    0:00:26     
  • 54    Rigoberto Urán (Col) Cannondale Pro Cycling          
  • 55    Christopher Froome (GBr) Team Sky          
  • 56    Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team          
  • 57    Luis León Sánchez Gil (Spa) Astana Pro Team          
  • 58    Oliver Zaugg (Swi) IAM Cycling    0:00:27     
  • 59    Ryder Hesjedal (Can) Trek-Segafredo          
  • 60    Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo          
  • 61    Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team          
  • 62    Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida    0:00:28     
  • 63    Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling          
  • 64    Steve Morabito (Swi) FDJ          
  • 65    Cameron Meyer (Aus) Dimension Data    0:00:29     
  • 66    Mario Jorge Faria da Costa (Por) Lampre - Merida    0:00:30     
  • 67    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal          
  • 68    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha          
  • 69    Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth          
  • 70    Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step          
  • 71    Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:31     
  • 72    Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team          
  • 73    Rein Taaramäe (Est) Team Katusha    0:00:32     
  • 74    Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge          
  • 75    Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team    0:00:33     
  • 76    Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ          
  • 77    Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 78    Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha    0:00:34     
  • 79    Jan Polanc (Slo) Lampre - Merida          
  • 80    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff Team    0:00:35     
  • 81    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha          
  • 82    Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale    0:00:36     
  • 83    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNl-Jumbo          
  • 84    Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal          
  • 85    Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale          
  • 86    Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data          
  • 87    Richie Porte (Aus) BMC Racing Team    0:00:37     
  • 88    William Bonnet (Fra) FDJ    0:00:38     
  • 89    Gaetan Bille (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 90    Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida          
  • 91    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team    0:00:39     
  • 92    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 93    Bruno Pires (Por) Team Roth          
  • 94    Kanstantsin Siutsou (Blr) Dimension Data          
  • 95    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step          
  • 96    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    0:00:41     
  • 97    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data    0:00:43     
  • 98    Nathan Brown (USA) Cannondale Pro Cycling          
  • 99    Matej Mohoric (Slo) Lampre - Merida    0:00:44     
  • 100    Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert          
  • 101    Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal          
  • 102    Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling          
  • 103    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:00:45     
  • 104    Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data    0:00:46     
  • 105    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:00:51     
  • 106    Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    0:00:52     
  • 107    Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 108    Valentin Baillifard (Swi) Team Roth          
  • 109    Sander Armée (Bel) Lotto Soudal    0:00:53     
  • 110    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    0:00:54     
  • 111    Jérémy Maison (Fra) FDJ    0:00:59     
  • 112    Jacobus Venter (RSA) Dimension Data    0:01:13     
  • 113    Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida    0:01:14     
  • 114    Julián Arredondo (Col) Trek-Segafredo    0:02:41     
  • 115    Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky    0:05:01     
  • 116    Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge    0:05:07     
  • 117    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    0:05:11     
  • 118    Jack Bobridge (Aus) Trek-Segafredo    0:05:14     
  • 119    Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge    0:05:23     
  • 120    Alex Peters (GBr) Team Sky    0:05:24     
  • 121    Vicente Reynes Mimo (Spa) IAM Cycling          
  • 122    Ben Swift (GBr) Team Sky    0:05:28     
  • 123    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    0:05:29     
  • 124    Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal    0:05:30     
  • 125    Roland Thalman (Swi) Team Roth    0:05:32     
  • 126    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 127    Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo          
  • 128    Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team    0:05:34     
  • 129    Dylan Page (Swi) Team Roth    0:05:36     
  • 130    Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team    0:05:37     
  • 131    Peter Velits (Svk) BMC Racing Team    0:05:38     
  • 132    Marinus Cornelis Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert    0:05:39     
  • 133    Kenny Elissonde (Fra) FDJ    0:05:40     
  • 134    Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo    0:05:41     
  • 135    Nico Brüngger (Swi) Team Roth    0:05:42     
  • 136    Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin    0:05:44     
  • 137    Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert          
  • 138    Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo    0:05:45     
  • 139    Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data    0:05:46     
  • 140    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step          
  • 141    Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step    0:05:47     
  • 142    Anthony Roux (Fra) FDJ          
  • 143    Matthias Krizek (Aut) Team Roth    0:05:49     
  • 144    Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin    0:05:50     
  • 145    Songezo Jim (RSA) Dimension Data    0:06:06     
  • 146    Sergey Lagutin (Uzb) Team Katusha    0:06:10     
  • 147    Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:08:13     
  • 148    Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge    0:08:15     
  • 149    Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff Team    0:08:22     
  • 150    Dimitri Claeys (Bel) Wanty - Groupe Gobert    0:08:23     
  • 151    Dennis van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo    0:08:26     
  • 152    Ji Cheng (Chn) Team Giant-Alpecin          
  • 153    Adam Blythe (GBr) Tinkoff Team    0:08:27     
  • 154    Mark McNally (GBr) Wanty - Groupe Gobert    0:08:29     
  • 155    Martin Kohler (Swi) Team Roth    0:08:32     
  • 156    Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling    0:08:39     
  • 157    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team     

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły