Ruszają zapisy na Tour de Pologne Amatorów!

Tour de Pologne Amatorów

Do startu największego wyścigu w Polsce, który organizowany jest przez Czesława Langa, zostało już mniej niż 7 miesięcy. W piątek 12 stycznia wystartowały zapisy do tegorocznej edycji Tour de Pologne Amatorów, która odbędzie się 10 sierpnia. Areną zmagań będą oczywiście tereny Bukowiny Tatrzańskiej.

Bukovia Resort w Bukowinie Tatrzańskiej to miejsce, w którym fani kolarstwa szosowego zawsze mogą poczuć się jak kolarze zawodowego peletonu. Nie inaczej będzie w tym roku, skąd po raz kolejny wystartuje wyścig amatorów podczas 75. edycji Tour de Pologne. Historia tej imprezy rozpoczyna się w 2010 roku, kiedy po raz pierwszy w szranki stanęli miłośnicy kolarstwa. Od tego czasu jest ona stałym elementem największego sportowego wydarzenia w naszym kraju.

 

 

 

 

Trasa będzie przebiegać na 58-kilometrowej pętli, którą kilka godzin później przejadą najlepsi kolarze szosowi świata. Główną "atrakcją" będzie oczywiście podjazd pod słynną "ścianę Bukovina". Po przejechaniu trasy będzie można zająć najlepsze miejsca do dopingowania zawodowców. Nowością w stosunku do poprzednich lat jest możliwość wykupienia pakietu VIP. Jest to gwarancja startu z pierwszego sektora. Dodatkowo każdy z posiadczy tego pakietu otrzyma w prezencie plecak, koszulkę kolarską oraz książkę "Zawodowiec", której autorem jest Czesław Lang. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Tour de Pologne Amatorów to impreza dla wszystkich miłośników kolarstwa. Wymagająca trasa oraz szeroka obsada umożliwiają walkę z własnymi słabościami i dają możliwość poznania osób o podobnych zainteresowaniach. Tegoroczny wyścig będzie wyjątkowy, ponieważ kolarze wyruszą równo 90 lat po pierwszej edycji imprezy. Oprócz tego będziemy mieli kolejny jubileusz, ponieważ w 2018 roku mija ćwierć wieku od kiedy Czesław Lang odpowiada za organizację największej imprezy sportowej w Polsce. Gospodarzem imprezy jest oczywiście wieloletni partner BUKOVINA Resort, a Sponsorem Głównym TAURON.

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na tegoroczną edycję TDP Amatorów. Zapisy dostępne pod tym linkiem.

Strona organizatora: www.tourdepologne.pl

Podobne artykuły