Zapowiedź imprez weekendowych

Garmin MTB Series

Jesień zbliża się albo już wkrocza do nas z przytupem, więc ostatnie dni lepszej aury powinny posłużyć nam do wykorzystania jej na sportowo. Końcówka sezonu tradycyjnie zdominowana jest przez kolarstwo górskie, a w ten weekend mamy dla Was kilka ciekawych propozycji z segmentu maratonów MTB.

W ten weekend odbędą się coroczne targi Kielce Bike Expo. Przy ich okazji rozegrany zostanie etap Bike Atelier Maraton. Dwa dystanse na pagórkowatej trasie z pewnością spowodują mocną selekcję. Więcej szczegółów o tej imprezie na czwartej stronie.

Kolejnymi propozycjami są wyścigi z serii Bike Maraton i Maratony Rowerowe Lang Team. Obie imprezy zostaną rozegrane na południu Polski, jednak w zgoła odmiennych lokalizacjach. Bike Maraton zgości w Świeradowie-Zdrój, a ekipa Czesława Langa po raz pierwszy odwiedzi podkarpackie Muczne. Więcej infromacji o tych imprezach na kolejno 2 i 5 podstronie.

Z kolei w niedzielę zapraszamy Państwa na kolejne edycje "Cisowianki" oraz inaugurację jesiennej rywalizacji w Garmin MTB Series. Cezary Zamana zagości w Józefowie, gdzie w miasteczku wyścigowym czeka na Was wiele atrakcji. Z kolei kaszubska etapówka zawita do Wejherowa, gdzie na interwałowej trasie zawodnicy będą walczyć na dwóch dystansach. Szczegóły na trzeciej i ostatniej stronie zapowiedzi.

MTB

pokaż pełną listę

 

 

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły