Zapowiedź imprez weekendowych

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Gdańsku Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

W ten weekend mamy dla Was dwie imprezy. Jest to bez wątpienia jedna z ostatnich okazji, aby skorzystać z pięknej pogody i spędzić go w wyścigowej atmosferze. Znajdzie się coś dla fanów maratonów rowerowych jak i kolarstwa szosowego. Zobaczcie sami!

Pierwszą imprezą jest Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Ekipa Czesława Langa tym razem zawita do Katowic, gdzie swoich sił będą mogli spróbować fani rowerów górskich. Kilka dystansów oraz ciekawa trasa dostosowana do umięjętności każdego rowerzysty to tylko niektóre atuty tej imprezy. Harmonogram zmagań oraz szczegóły tej imprezy znajdziecie na kolejnej stronie tego artykułu.

Drugą imprezą jest Częstochowa Trek Race. Odbędzie się ona w niedzielę na bardzo ciekawej trasie poprowadzonej po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Przy organizacji imprezy swoje siły połączyli: Wojciech Kluk oraz Cezary Zamana, więc o poziom organizacyjny oraz zabezpieczenie trasy nie musicie się martwić. Więcej informacji o tej imprezie znajdziecie na ostatniej stronie dzisiejszej zapowiedzi.

 

MTB

pokaż pełną listę

 

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

Inne

pokaż pełną listę

 

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły