Zapowiedź imprez weekendowych

Downhill City Tour / Przemek Kita

Rok szkolny ruszył pełną parą, ale to nie koniec atrakcji na kolarskich trasach w tym sezonie. Pogoda w ten weekend ma być sprzyjająca zarówno jak kolarski kalendarze, który aż pęka w szwach. Zobaczcie, gdzie możecie zjawić się na starcie w najbliższą sobotę i niedzielę!

Pierwszą imprezą jest Bike Maraton. Tym razem ekipa Macieja Grabka zawita do Wałbrzycha, gdzie na wszystkich fanów kolarstwa górskiego czeka bardzo wymagająca trasa. Dla każdego przygotowano trzy dystanse o zróżnicowanym poziomie trudności, co powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych uczestników. Więcej informacji o tej imprezie zamieścilismy na kolejnej stronie tego artykułu.

W Rawie Mazowieckiej z kolei odbędzie się etap Cisowianka Mazovia MTB Maraton. To wydarzenie zostało zaplanowane na niedzielę. Organizatorzy jak zwykle stanęli na głowie, aby przygotować dla Was wspaniałą trasę. Jak zawsze czeka także wiele atrakcji dla dzieci, w tym wyścigi z "rybką".  Więcej szczegółów oraz harmonogram zawodów znajdziecie na trzeciej stronie.

W sobotę na południu kraju odbędzie się ostatnia edycja Downhill City Tour w tym sezonie. Zjazdowcy staną na starcie w Ustroniu, który od wielu lat gości kolarzy w tej dyscyplinie. Górska trasa zjazdowa oraz wymagające elemnty techniczne z pewnościa wyłonią najszybszych i najmocniejszych zwycięzców spośród całej stawki. Więcej szczegółów na czwartej stronie.

Ostatnią imprezą, którą mamy dzisiaj dla Państwa do zaproponowania w ten weekend jest ORLEN Wyścig Niepodległości o Puchar Burmistrza Bytowa Ryszarda Sylki. Wyścig organizowany jest przez Lang Team i odbędzie się w niedzielę. Zobaczcie, co czeka na Was w Bytowie na szosowej trasie! Szczegóły znajdziecie na ostatniej stronie.

MTB

pokaż pełną listę

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

Inne

  • Niedziela
  • Downhill City Tour - Ustroń
  • Orlen Wyścig Niepodległości O Puchar Burmistrza Bytowa - Bytów

pokaż pełną listę

(czytaj dalej)

Podobne artykuły