Zapowiedź imprez weekendowych

Bike Maraton

Długi weekend w pełni! Pogoda cały czas jest dobra, więc jest to idealny czas, aby skorzystać jeszcze z dobrej aury. Mamy dla Was mnóstwo atrakcji, głównie dla miłośników kolarstwa górskiego. Zobaczcie, co przygotowali dla Was organizatorzy imprez kolarskich w Polsce!

Pierwszą imprezą jest Epicka Czwórka, która już od środy rozpocznie się w Bielawie. Jest to nowy wyścig w kolarskim kalendarzu. Organizatorami jest Kaczmarek Electric MTB oraz Strefa Sudety MTB. Pierwsza edycja tego wyścigu potrwa cztery dni, a jej bazą będzie Bielawa. Każdego dnia przygotowano jednak bardzo ciekawą trasę w Górach Sowich. Więcej informacji na kolejnej stronie.

W sobotę rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB. Wszystko oczywiście na trasie Bike Maratonu w Wiśle. Imprezy organizowane przez Macieja Grabka słyną od zawsze z wysokiego poziomu organizacyjnego oraz świetnie przygotowanych tras. Nie mamy wątpliwości, że i tak będzie tym razem. Szczegóły tej imprezy na trzeciej stronie tego artykułu.

Na północy Polski czeka na Was ostatni wyścig z serii Niepodległa Cyklo MTB. Impreza jak wiadomo organizowana jest przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe. Wyścig w Krokowej zapowiada się na bardzo szybki. Wyścigi rozgrywane będą na długiej pętli wokół Jeziora Żarnowieckiego. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu znajdziecie na czwartej stronie.

Z kolei druga strona naszego kraju to Bike Atelier MTB Maraton. Wyścigi w Psarach ogranizowane są już od kilku lat. Jest to bez wątpienia stała miejscówka na mapie amatorskiego ścigania. Dwa główne dystanse rozegrane zostaną na mocno interwałowej trasie, co powinno wyłonić najmocniejszych na trasie. Zapraszamy wszystkich w niedzielę do Psar, a rozkładówkę tej imprezy znajdziecie na piątej stronie tego artykułu.

Na koniec zostawiamy coś dla fanów kolarstwa szosowego. Mowa o Baranowski Tour w Wałbrzychu. Jak sama nazwa wskazuje siły w organizacji imprezy połączą dwie gwiazdy polskiego kolarstwa: Dariusz Baranowski i Cezary Zamana. Wszystko jak zawsze dopięte będzie na ostatni guzik, a trasa z 3,5 - kilometrowym podjazdem powinna zweryfikować przygotowanie wszystkich uczestników. Po więcej informacji zapraszamy na ostatnią stronę.

MTB

pokaż pełną listę

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

 

 

 

Inne

pokaż pełną listę

 

 

 

 

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły