Zapowiedź imprez weekendowych

Kellys Cyklokarpaty / Wiktor Bubniak

Półmetek okresu wakacyjnego już przed nami. Świetna pogoda oraz więcej wolnego czasu z pewnością pozwolą zorganizować Wasz czas w rowerowy sposób. Zobaczcie, co przygotowali dla Was organizatorzy imprez kolarskich w Polsce na ostatni weekend lipca.

Pierwszą imprezą jest XC Gdańsk. Po wyścigach przez Czyżewskiego i Matemblewo przychodzi czas na Abrahama. Ciężka trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym z pewnością przyciągnie wielu śmiałków ścigania w formule cross-country z północnej części naszego kraju. Szczegóły imprezy na kolejnej stronie.

W ten weekend zostanie rozegrana także kolejna edycja Kellys Cyklokarpaty. Tym razem spotkamy się w Kasinie Wielkiej, skąd pochodzi Justyna Kowalczyk. Trasa z pewnością nie będzie najłatwiejsza, ale obędzie się bez dużych trudności technicznych. Na królewskim dystansie do pokonanania będzie ponad 3000 metrów przewyższenia. Harmonogram oraz rozkładówka tego maratonu na trzeciej stronie.

Po blisko miesięcznej przerwie Bike Atelier MTB Maraton wystartuje ponownie. Tym razem spotkamy się w Częstochowie. Szósty wyścig zaliczany do tego cyklu odbędzie się niedzielę. Oprócz podstawowych dystansów nie zabraknie także atrakcji dla dzieci i wyścigów rodzinnych. Więcej informacji znajdziecie na czwartej stronie.

W niedzielę nie będzie próżnowała ekipa Cezarego Zamany, która w ten weekend przygotuje imprezę w Olsztynie. Ściganie będzie uatrakcyjniała muzyczna Eska. Jak zawsze odbędą się wyścigi z rybką dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście ciekawych nagród oraz jak zawsze wspaniałej atmosfery w miasteczku wyścigowym. Szczegóły tej imprezy znajdziecie na ostatniej stronie dzisiejszej zapowiedzi.

MTB

pokaż pełną listę

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

Inne

pokaż pełną listę

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły