Zapowiedź imprez weekendowych

Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest

W ostatnim czasie pogoda nie rozpieszcza kolarzy, lecz najbliższy weekend powinien przynieść poprawę sytuacji. Będzie to doskonała okazja, aby wykorzystać ten czas na wakacyjne ściganie. Mamy dla Was kilka ciekawych imprez, które zadowolą amatorów każdego rodzaju kolarstwa. Zobaczcie sami!

Pierwszą imprezą na ten weekend jest Bike Maraton w Bielawie, która od kilku lat gości miłośników ścigania w maratonach rowerowych. Do wyboru będziecie mieli trzy dystanse a po wyścigu czeka na Was tradycyjne "Pasta Party". Trasa w Bielawie poprowadzi po najciekawszych fragmentach Gór Sowich. Więcej informacji o tej imprezie znajdziecie na kolejnej stronie tego artykułu.

Na szosowców czeka kolejna edycja Energa Cyklo Cup. Wyścig odbędzie się w niedzielę w Sopocie na tzw. "Pętli Reja". Krótka, lecz wymagająca runda z pewnością sprawi dużo frajdy wszystkim uczestnikom oraz wyłoni zasłużonych zwycięzców. Oprócz tego podczas imprezy rozegrane zostaną nieoficjalne Mistrzostwa Pomorza. Szczegóły imprezy zamieszczamy na trzeciej stronie dzisiejszej zapowiedzi.

Mamy także coś dla miłośników szybkiej i ostrej jazdy. Mowa o imprezie Diverse Downhill Contest w Kasinie Wielkiej, podczas której rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski. Oprócz walki o medale, do dyspozycji kibiców i uczestników będzie wiele ciekawych atrakcji m.in.: Kids Race, Leatt Pumptrack, czy widowiskowy konkurs skoków. Więcej informacji o tych zawodach znajduje sie na czwartej stronie.

W ten weekend mamy także inną serię maratonów MTB. Mowa o Kaczmarek Electric MTB, który w niedzielę pojawi się wraz z całą karawaną w Dziwiszowie. Cztery dystanse, liczne kategorie wiekowe oraz ciekawe nagrody to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was na każdej edycji popularnego "Kaczmarka". Rozkładówkę imprezy oraz dystanse zamieściliśmy na ostatniej stronie.

 

MTB

pokaż pełną listę

 

Szosa

pokaż pełną listę

 

 

 

Inne

  • Sobota
  • Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest - Kasina Wielka
  • Niedziela
  • Mistrzostwa Polski Diverse Downhill Contest - Kasina Wielka

pokaż pełną listę

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły