Zapowiedź imprez weekendowych

Kellys Cyklokarpaty / Wiktor Bubniak

Okres wakacyjny powoli się rozpoczyna, więc jest to świetny czas, aby zaplanować swój wolny czas na sportowo. W tym czasie organizatorzy imprez kolarskich przewidzieli dla wszystkich amatorów wiele atrakcji. Zobaczcie, co czeka na Was w ostatni weekend czerwca i gdzie koniecznie musicie się pojawić.

W niedziele zapraszamy wszystkich do Gdańska na drugi etap Cyklo XC. Powrót po kilku lat do tej formuły rywalizacji zapewni w tym roku aż trzy imprezy, w których będą się mogli zmierzyć uczestnicy o każdym poziomie zaawansowania. Organizatorem jest oczywiście Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe i Gdański Ośrodek Sportu. Więcej informacji znajdziecie na kolejnej stronie.

Na drugim końcu Polski zostanie rozegrana kolejne edycja Kellys Cyklokarpaty. Tym razem widzimy się w Pruchniku, którego trasa zdążyła już obrosnąć legendą. Miejscowość położona w południowo-wschodniej Polsce oprócz wspaniałych tras dostarczy Wam także historycznych wrażeń w postaci drewnianej zabudowy rynku w stylu galicyjskim. Jest to kolejny rok maratonów rowerowych Kellys Cyklokarpaty.pl w tej miejscowości. Szczegóły sobotniej imprezy znajdziecie na trzeciej stronie dzisiejszej zapowiedzi.

Nie zapominamy również o niedzielnym etapie Cisowianka Mazovia MTB Maraton. Cezary Zamana wraz ze swoją ekipą zawita do Brodnicy, gdzie spotkamy się nad Jeziorem Brodno. Ta wspaniała miejscówka oferuje Wam wspaniałe trasy rowerowe oraz miejsce, gdzie można odpocząć na łonie przyrody. Niedzielny maraton to wspaniała okazja, aby połączyć weekendowy wypoczynek z rodziną i sportową rywalizację. Harmonogram oraz rozkładówka imprezy znajduje się na przedostatniej stronie.

Na koniec zostawiamy coś dla fanów wyścigów etapowych na rowerach górskich. Mowa o Bike Adventure, które już w sobotę wystartuje z Szklarskiej Poręby. Na liście startowej mamy już uczestników z Niemiec, Holandii, Danii, Rosji, Słowacji, Francji, Ukrainy, Estonii, Szwajcarii, USA, Hiszpanii, a nawet Japonii. Szczegóły imprezy na ostatniej stronie.

 

 

 

MTB

 

 

Inne

 

(czytaj dalej)

Podobne artykuły