GdI: Wulkan emocji na Etnie

Sirotti

Ogromne emocje i podwójne zwycięstwo kolarzy Mitchelton-Scott oglądali kibice na zboczach wulkanu na Sycylii. Na Etnie triumfował Johan Esteban Chaves, a jego kolega Simon Yates założył maglia rosa.

Majstersztyk taktyczny australijskiej ekipy wypalił na zboczach wulkanu – jadący w pierwotnej ucieczce Chaves zostawił towarzyszy ucieczki na 4 kilometry przed metą, a atakujący z grupy liderów Yates na 1500 metrów przed szczytem wysforował się na drugie miejsce i szybko dogonił swojego kolegę. Jadąc ramię w ramie powiększali dystans nad rywalami, zmierzając jednocześnie po zwycięstwo etapowe i maglia rosa.

Przykład pracy zespołowej dał Chavesowi zwycięstwo na Etnie, a Yates na podium założył koszulkę lidera wyścigu, dystansując rywali na kilkanaście sekund. Dotychczasowy lider, Rohan Dennis (BMC Racing Team), nie przetrzymał wysokiego tempa w górach i przyjechał na metę ponad minutę za zwycięzcą i musiał pożegnać się z maglia rosa i swoim różowym rowerem.

Ponad 20-kilometrowa Etna była też sprawdzianem wytrwałości dla sprinterów – Jakub Mareczko (Wilier Triestina--Selle Italia) oraz jego kolega z ekipy Edoardo Zardini – byli eskortowani na sam szczyt przez wszystkich swoich kolegów z ekipy. Kolarze włoskiego zespołu Pro Continental chcieli zrobić wszystko, by obydwaj ukończyli etap w limicie czasowym. Udało się, choć do mety dojechali ze stratą 26 minut do zwycięzcy i teraz sześciu z nich zajmuje ostatnich sześć miejsce generalce. Na nieszczęście dla Zardiniego, Włoch leżał w kraksie i po etapie okazało się, że doznał pęknięcia obojczyka i musiał wycofać się z wyścigu.

Wyniki 6. etapu:

  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    4:16:11     
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott          
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    0:00:26     
  • 4    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo          
  • 5    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida          
  • 6    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team          
  • 7    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team          
  • 8    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb          
  • 9    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates          
  • 10    Chris Froome (GBr) Team Sky          
  • 11    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy    0:00:40     
  • 12    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data    0:00:43     
  • 13    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:00:49     
  • 14    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:00:53     
  • 15    Sergio Henao (Col) Team Sky    0:00:55     
  • 16    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:00:57     
  • 17    Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott          
  • 18    Kenny Elissonde (Fra) Team Sky          
  • 19    Carlos Betancur (Col) Movistar Team          
  • 20    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF          
  • 21    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:01:04     
  • 22    Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team    0:01:22     
  • 23    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 24    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team          
  • 25    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:01:45     
  • 26    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          
  • 27    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:01:54     
  • 28    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates    0:02:06     
  • 29    Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo    0:03:07     
  • 30    Wout Poels (Ned) Team Sky    0:03:18     
  • 31    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 32    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data    0:03:30     
  • 33    Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ    0:03:42     
  • 34    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo    0:04:02     
  • 35    Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ          
  • 36    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates          
  • 37    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    0:05:09     
  • 38    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 39    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team          
  • 40    Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy          
  • 41    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo          
  • 42    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 43    Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 44    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates          
  • 45    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    0:05:55     
  • 46    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team          
  • 47    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin          
  • 48    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:06:07     
  • 49    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:07:28     
  • 50    Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:07:31     
  • 51    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 52    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:09:40     
  • 53    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:10:20     
  • 54    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:10:37     
  • 55    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors          
  • 56    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale          
  • 57    Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF          
  • 58    Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 59    Dayer Quintana (Col) Movistar Team          
  • 60    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott          
  • 61    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 62    Igor Anton (Spa) Dimension Data          
  • 63    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo          
  • 64    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team          
  • 65    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 66    Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ    0:10:54     
  • 67    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    0:11:18     
  • 68    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    0:12:22     
  • 69    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    0:12:43     
  • 70    Sander Armee (Bel) Lotto Fix All    0:12:46     
  • 71    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb          
  • 72    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 73    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 74    Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott    0:12:52     
  • 75    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:12:55     
  • 76    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:13:32     
  • 77    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:14:51     
  • 78    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates          
  • 79    Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ    0:15:17     
  • 80    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team    0:15:40     
  • 81    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    0:16:01     
  • 82    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:16:14     
  • 83    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 84    Adam Hansen (Aus) Lotto Fix All          
  • 85    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Fix All          
  • 86    Lars Bak (Den) Lotto Fix All          
  • 87    Benjamin King (USA) Dimension Data          
  • 88    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 89    Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF          
  • 90    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ          
  • 91    Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team    0:17:10     
  • 92    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe          
  • 93    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:17:53     
  • 94    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo          
  • 95    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:19:43     
  • 96    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida          
  • 97    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin          
  • 98    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin          
  • 99    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 100    David De La Cruz (Spa) Team Sky          
  • 101    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ          
  • 102    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin          
  • 103    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe          
  • 104    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data          
  • 105    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo          
  • 106    Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott          
  • 107    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          
  • 108    Christian Knees (Ger) Team Sky          
  • 109    Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 110    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 111    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors          
  • 112    Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team          
  • 113    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 114    Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 115    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy          
  • 116    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates          
  • 117    Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates          
  • 118    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF          
  • 119    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    0:20:05     
  • 120    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:21:24     
  • 121    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    0:24:31     
  • 122    William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ          
  • 123    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 124    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 125    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • 126    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo          
  • 127    Frederik Frison (Bel) Lotto Fix All          
  • 128    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy          
  • 129    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin          
  • 130    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb          
  • 131    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team          
  • 132    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors          
  • 133    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy          
  • 134    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors          
  • 135    Jaco Venter (RSA) Dimension Data          
  • 136    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo          
  • 137    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team          
  • 138    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo          
  • 139    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors          
  • 140    Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 141    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe          
  • 142    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team          
  • 143    Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy          
  • 144    Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott          
  • 145    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team          
  • 146    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors          
  • 147    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin          
  • 148    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb          
  • 149    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida          
  • 150    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All          
  • 151    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team          
  • 152    François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale          
  • 153    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 154    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb          
  • 155    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 156    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 157    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF          
  • 158    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:25:05     
  • 159    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    0:25:18     
  • 160    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF          
  • 161    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    0:26:23     
  • 162    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:26:26     
  • 163    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 164    Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 165    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 166    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 167    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 168    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 169    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team          
  • 170    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team          
  • 171    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia          
  • 172    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:31:38     
  • DNS    Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe          
  • Klasyfikacja punktowa:
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    15     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    12     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    9     
  • 4    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    9     
  • 5    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    8     
  • 6    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    7     
  • 7    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    6     
  • 8    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    5     
  • 9    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    4     
  • 10    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 11    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    4     
  • 12    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    3     
  • 13    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    2     
  • 14    Chris Froome (GBr) Team Sky    1     
  • 15    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    1     
  • GPM 1 (Kat. 1) Etna, km. 169
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    35     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    18     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    12     
  • 4    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    9     
  • 5    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    6     
  • 6    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    4     
  • 7    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    2     
  • 8    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    1     
  • Sprint 1 - Enna, km. 29
  • 1    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    10     pkt
  • 2    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    6     
  • 3    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    3     
  • 4    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    2     
  • 5    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1     
  • Sprint 2 - Piazza Armerina, km. 60
  • 1    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    10     pkt
  • 2    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    6     
  • 3    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    3     
  • 4    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 5    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • Klasyfikacja najaktywniejszych:
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    10     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    8     
  • 3    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    8     
  • 4    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    6     
  • 5    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    5     
  • 6    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    4     
  • 7    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 8    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    4     
  • 9    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    3     
  • 10    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    2     
  • 11    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    2     
  • 12    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 13    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    1     
  • 14    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 15    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1     
  • Klasyfikacja drużynowa:
  • 1    Mitchelton-Scott    12:49:30     
  • 2    Team Sky    0:01:21     
  • 3    Astana Pro Team    0:01:40     
  • 4    Movistar Team    0:01:48     
  • 5    UAE Team Emirates    0:05:37     
  • 6    Groupama-FDJ    0:07:13     
  • 7    LottoNl-Jumbo    0:10:04     
  • 8    Team Sunweb    0:10:42     
  • 9    EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:12:40     
  • 10    Dimension Data    0:13:53     
  • 11    BMC Racing Team    0:16:39     
  • 12    Trek-Segafredo    0:18:51     
  • 13    AG2R La Mondiale    0:19:05     
  • 14    Bahrain-Merida    0:20:27     
  • 15    Bora-Hansgrohe    0:22:44     
  • 16    Israel Cycling Academy    0:24:35     
  • 17    Katusha-Alpecin    0:26:26     
  • 18    Bardiani CSF    0:26:51     
  • 19    Androni Giocattoli-Sidermec    0:27:44     
  • 20    Quick-Step Floors    0:31:08     
  • 21    Lotto Soudal    0:33:58     
  • 22    Wilier Triestina-Selle Italia    1:18:21

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  • 1    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    22:46:03     
  • 2    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    0:00:16     
  • 3    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    0:00:26     
  • 4    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    0:00:43     
  • 5    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    0:00:45     
  • 6    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    0:00:53     
  • 7    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    0:01:03     
  • 8    Chris Froome (GBr) Team Sky    0:01:10     
  • 9    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    0:01:11     
  • 10    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    0:01:12     
  • 11    Carlos Betancur (Col) Movistar Team    0:01:21     
  • 12    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    0:01:23     
  • 13    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data    0:01:39     
  • 14    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale          
  • 15    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:01:42     
  • 16    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    0:01:46     
  • 17    Sergio Henao (Col) Team Sky    0:01:47     
  • 18    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:02:01     
  • 19    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    0:02:02     
  • 20    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    0:02:06     
  • 21    Rafael Valls Ferri (Spa) Movistar Team    0:02:07     
  • 22    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:02:12     
  • 23    Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott    0:02:26     
  • 24    Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates    0:02:42     
  • 25    Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale    0:03:00     
  • 26    Louis Meintjes (RSA) Dimension Data    0:04:34     
  • 27    Georg Preidler (Aut) Groupama-FDJ    0:04:43     
  • 28    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates    0:04:44     
  • 29    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team          
  • 30    Wout Poels (Ned) Team Sky          
  • 31    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    0:05:35     
  • 32    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    0:05:54     
  • 33    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    0:06:03     
  • 34    Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo    0:06:40     
  • 35    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:07:05     
  • 36    Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team    0:07:16     
  • 37    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin    0:07:22     
  • 38    Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ    0:07:41     
  • 39    Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates    0:08:16     
  • 40    Nathan Brown (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:09:39     
  • 41    Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:10:06 
  • 42    Victor De La Parte (Spa) Movistar Team    0:10:07     
  • 43    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    0:10:26     
  • 44    Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy    0:11:29     
  • 45    Robert Gesink (Ned) LottoNL-Jumbo    0:12:01     
  • 46    Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy    0:12:32     
  • 47    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    0:12:57     
  • 48    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    0:13:21     
  • 49    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:14:19     
  • 50    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    0:14:37     
  • 51    Kenny Elissonde (Fra) Team Sky    0:14:40     
  • 52    Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates    0:14:41     
  • 53    Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors    0:15:17     
  • 54    Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo    0:15:29     
  • 55    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:15:31     
  • 56    Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec    0:15:57     
  • 57    Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb    0:16:04     
  • 58    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    0:16:21     
  • 59    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott    0:16:26     
  • 60    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale    0:17:10     
  • 61    Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:17:45     
  • 62    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe    0:18:16     
  • 63    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    0:18:28     
  • 64    Manuel Senni (Ita) Bardiani CSF    0:18:31     
  • 65    Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida    0:18:33     
  • 66    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:19:05     
  • 67    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    0:19:14     
  • 68    Chad Haga (USA) Team Sunweb    0:19:35     
  • 69    Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Fix All    0:21:31     
  • 70    Adam Hansen (Aus) Lotto Fix All    0:21:33     
  • 71    Benjamin King (USA) Dimension Data    0:22:24     
  • 72    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    0:22:30     
  • 73    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    0:22:34     
  • 74    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    0:22:37     
  • 75    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    0:23:13     
  • 76    Natnael Berhane (Eri) Dimension Data          
  • 77    Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ    0:23:19     
  • 78    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    0:23:31     
  • 79    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    0:23:32     
  • 80    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    0:23:58     
  • 81    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:24:07     
  • 82    Sander Armee (Bel) Lotto Fix All    0:24:42     
  • 83    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb    0:24:51     
  • 84    Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team    0:25:02     
  • 85    Igor Anton (Spa) Dimension Data    0:25:41     
  • 86    Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ    0:26:00     
  • 87    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    0:26:03     
  • 88    Jérémy Roy (Fra) Groupama-FDJ    0:26:41     
  • 89    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    0:26:48     
  • 90    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    0:27:51     
  • 91    Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe    0:28:28     
  • 92    Christopher Juul Jensen (Den) Mitchelton-Scott    0:28:45     
  • 93    Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF    0:28:50     
  • 94    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:28:56     
  • 95    Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team    0:29:36     
  • 96    David De La Cruz (Spa) Team Sky    0:30:04     
  • 97    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    0:30:26     
  • 98    Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe    0:31:07     
  • 99    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team    0:31:28     
  • 100    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo    0:31:45     
  • 101    Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott    0:32:06     
  • 102    Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates    0:32:12     
  • 103    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    0:32:14     
  • 104    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:32:29     
  • 105    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team          
  • 106    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    0:33:03     
  • 107    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec          
  • 108    Steve Morabito (Swi) Groupama-FDJ    0:33:09     
  • 109    Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates    0:33:37     
  • 110    Bert-Jan Lindeman (Ned) LottoNL-Jumbo    0:33:45     
  • 111    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:33:46     
  • 112    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:34:57     
  • 113    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:35:01     
  • 114    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    0:35:02     
  • 115    Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy    0:35:03     
  • 116    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:35:08     
  • 117    Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo    0:35:13     
  • 118    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:35:17     
  • 119    François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale    0:35:21     
  • 120    Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team    0:35:46     
  • 121    Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo    0:35:58     
  • 122    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    0:36:08     
  • 123    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:37:09     
  • 124    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:37:10     
  • 125    Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo    0:37:22     
  • 126    Mitchell Docker (Aus) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:37:24 
  • 127    Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team    0:37:39     
  • 128    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    0:37:44     
  • 129    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    0:37:48     
  • 130    Christian Knees (Ger) Team Sky    0:37:49     
  • 131    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin    0:38:52     
  • 132    Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida    0:39:08     
  • 133    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    0:39:58     
  • 134    William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ          
  • 135    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF    0:40:10     
  • 136    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    0:40:22     
  • 137    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:40:41     
  • 138    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    0:40:56     
  • 139    Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF    0:41:05     
  • 140    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    0:41:07     
  • 141    Tom Scully (NZl) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:41:23     
  • 142    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    0:41:33     
  • 143    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:41:50     
  • 144    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    0:43:23     
  • 145    Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:43:38 
  • 146    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team    0:43:59     
  • 147    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:44:04     
  • 148    Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team    0:44:14     
  • 149    Jaco Venter (RSA) Dimension Data    0:44:36     
  • 150    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    0:44:39     
  • 151    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    0:44:47     
  • 152    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    0:45:01     
  • 153    Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team    0:45:48     
  • 154    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    0:46:09     
  • 155    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    0:46:12     
  • 156    Davide Villella (Ita) Astana Pro Team    0:46:24     
  • 157    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:46:56     
  • 158    Frederik Frison (Bel) Lotto Fix All    0:47:06     
  • 159    Svein Tuft (Can) Mitchelton-Scott    0:47:29     
  • 160    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:47:30     
  • 161    Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe    0:47:33     
  • 162    Roy Curvers (Ned) Team Sunweb    0:50:27     
  • 163    Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo    0:50:47     
  • 164    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb    0:51:28     
  • 165    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    0:52:49     
  • 166    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb    0:53:26     
  • 167    Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:53:34     
  • 168    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:53:59     
  • 169    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    0:54:10     
  • 170    Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:54:32     
  • 171    Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:55:27     
  • 172    Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1:01:24     
  • Klasyfikacja punktowa po 6. etapie:
  • 1    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    131     pkt
  • 2    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    55     
  • 3    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    53     
  • 4    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    50     
  • 5    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    49     
  • 6    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    48     
  • 7    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    37     
  • 8    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    32     
  • 9    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    30     
  • 10    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    30     
  • 11    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    25     
  • 12    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    20     
  • 13    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    20     
  • 14    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    20     
  • 15    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    19     
  • 16    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    18     
  • 17    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    18     
  • 18    Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    18     
  • 19    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    18     
  • 20    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    17     
  • 21    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    16     
  • 22    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    16     
  • 23    Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin    15     
  • 24    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    15     
  • 25    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    14     
  • 26    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    13     
  • 27    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    12     
  • 28    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    12     
  • 29    Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy    12     
  • 30    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    12     
  • 31    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    11     
  • 32    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    11     
  • 33    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    11     
  • 34    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    11     
  • 35    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    9     
  • 36    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    8     
  • 37    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    8     
  • 38    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    8     
  • 39    Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team    8     
  • 40    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    8     
  • 41    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    7     
  • 42    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF    7     
  • 43    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    6     
  • 44    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    6     
  • 45    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    6     
  • 46    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    6     
  • 47    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    6     
  • 48    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    6     
  • 49    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    5     
  • 50    Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe    5     
  • 51    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    5     
  • 52    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    5     
  • 53    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    5     
  • 54    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    4     
  • 55    Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team    3     
  • 56    Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin    3     
  • 57    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 58    Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates    2     
  • 59    Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin    2     
  • 60    Chris Froome (GBr) Team Sky    1     
  • 61    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    1     
  • 62    Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors    1     
  • 63    Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors    1     
  • 64    Wout Poels (Ned) Team Sky    -5     
  • 65    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    -5     
  • Klasyfikacja górska po 6. etapie:
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    35     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    18     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    12     
  • 4    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    11     
  • 5    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    9     
  • 6    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    7     
  • 7    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    6     
  • 8    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    6     
  • 9    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    5     
  • 10    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 11    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    4     
  • 12    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    3     
  • 13    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    3     
  • 14    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    2     
  • 15    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    2     
  • 16    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    1     
  • 17    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    1     
  • Klasyfikacja na lotnych premiach po 6. etapie:
  • 1    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    35     pkt
  • 2    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    18     
  • 3    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    12     
  • 4    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    11     
  • 5    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    9     
  • 6    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    7     
  • 7    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    6     
  • 8    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    6     
  • 9    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    5     
  • 10    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 11    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    4     
  • 12    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    3     
  • 13    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    3     
  • 14    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    2     
  • 15    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    2     
  • 16    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    1     
  • 17    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    1     
  • Klasyfikacja najaktywniejszych po 6. etapie:
  • 1    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    29     pkt
  • 2    Elia Viviani (Ita) Quick-Step Floors    23     
  • 3    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    15     
  • 4    Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy    13     
  • 5    Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott    13     
  • 6    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    11     
  • 7    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    11     
  • 8    Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott    10     
  • 9    Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo    10     
  • 10    Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team    10     
  • 11    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    9     
  • 12    Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    8     
  • 13    Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe    8     
  • 14    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    8     
  • 15    Tim Wellens (Bel) Lotto Fix All    7     
  • 16    José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin    7     
  • 17    Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb    6     
  • 18    Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ    6     
  • 19    Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin    6     
  • 20    Victor Campenaerts (Bel) Lotto Fix All    6     
  • 21    Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina-Selle Italia    6     
  • 22    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    5     
  • 23    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    5     
  • 24    Michael Woods (Can) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    5     
  • 25    Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida    5     
  • 26    Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo    5     
  • 27    George Bennett (NZl) LottoNL-Jumbo    4     
  • 28    Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    4     
  • 29    Lars Bak (Den) Lotto Fix All    4     
  • 30    Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin    4     
  • 31    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    3     
  • 32    Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates    3     
  • 33    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    3     
  • 34    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    3     
  • 35    Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team    3     
  • 36    Domenico Pozzovivo (Ita) Bahrain-Merida    2     
  • 37    Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe    2     
  • 38    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    2     
  • 39    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    2     
  • 40    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 41    Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin    2     
  • 42    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    2     
  • 43    Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team    1     
  • 44    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    1     
  • 45    Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott    1     
  • 46    Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 47    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    1     
  • 48    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    1     
  • 49    Michael Mørkøv (Den) Quick-Step Floors    1     
  • 50    Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    1     
  • 51    Jens Debusschere (Bel) Lotto Fix All    1     
  • Klasyfikacja młodzieżowa po 6. etapie:
  • 1    Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team    22:47:26     
  • 2    Ben O'Connor (Aus) Dimension Data    0:00:16     
  • 3    Sam Oomen (Ned) Team Sunweb    0:00:19     
  • 4    Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors    0:00:39     
  • 5    Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team    0:00:49     
  • 6    Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates    0:03:21     
  • 7    Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:05:42     
  • 8    Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF    0:13:14     
  • 9    Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo    0:14:08     
  • 10    Matej Mohoric (Slo) Bahrain-Merida    0:14:58     
  • 11    Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott    0:15:03     
  • 12    Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe    0:16:53     
  • 13    Hugh Carthy (GBr) EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:17:42     
  • 14    Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin    0:21:14     
  • 15    Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data    0:21:50     
  • 16    Nico Denz (Ger) AG2R La Mondiale    0:22:44     
  • 17    Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb    0:23:28     
  • 18    Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:27:33     
  • 19    Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale    0:29:03     
  • 20    Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team    0:30:05     
  • 21    Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo    0:30:22     
  • 22    Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale    0:31:06     
  • 23    Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team          
  • 24    Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors    0:32:23     
  • 25    Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec    0:33:45     
  • 26    Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida    0:33:54     
  • 27    Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy    0:35:46     
  • 28    Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy    0:35:47     
  • 29    Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida    0:38:35     
  • 30    Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF    0:38:47     
  • 31    Florian Senechal (Fra) Quick-Step Floors    0:38:59     
  • 32    Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo    0:40:27     
  • 33    Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo    0:42:41     
  • 34    Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:45:33     
  • 35    Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo    0:46:07     
  • 36    Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb    0:50:05     
  • 37    Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb    0:52:03     
  • 38    Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia    0:52:36     
  • Klasyfikacja drużynowa po 6. etapie:
  • 1    Mitchelton-Scott    68:20:33     
  • 2    Team Sky    0:02:06     
  • 3    Movistar Team          
  • 4    Astana Pro Team    0:02:23     
  • 5    UAE Team Emirates    0:06:00     
  • 6    Groupama-FDJ    0:08:02     
  • 7    Team Sunweb    0:13:40     
  • 8    LottoNl-Jumbo    0:14:48     
  • 9    EF Education First-Drapac p/b Cannondale    0:15:40     
  • 10    Dimension Data    0:17:32     
  • 11    AG2R La Mondiale    0:21:48     
  • 12    Bora-Hansgrohe    0:23:00     
  • 13    Bahrain-Merida    0:23:05     
  • 14    BMC Racing Team    0:23:07     
  • 15    Katusha-Alpecin    0:28:53     
  • 16    Androni Giocattoli-Sidermec    0:29:55     
  • 17    Israel Cycling Academy    0:33:32     
  • 18    Quick-Step Floors    0:36:09     
  • 19    Trek-Segafredo    0:38:04     
  • 20    Lotto Soudal    0:39:52     
  • 21    Bardiani CSF    0:52:34     
  • 22    Wilier Triestina-Selle Italia    2:11:40    

pokaż pełną listę

 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły