Contador miażdży rywali

Alberto Contador (Tinkoff-Saxo) w drodze po maglia rosa Sirotti

Alberto Contador (Tinkoff-Saxo) wraca na pozycję lidera Giro d’Italia. Il Padrone del Giro pojechał dziś znakomitą czasówkę, i choć o 14 sekund uległ zwycięzcy etapu, Vasilowi Kiryience (Team Sky), to zyskał ponad dwie minuty nad najgroźniejszymi rywalami.

Contador zmiażdżył dziś swoich rywali na długiej i pagórkowatej czasówce z Treviso do Valdobiaddene, notując ponad dwie minuty przewagi nad najgroźniejszymi rywalami w klasyfikacji generalnej. Hiszpan ukończył etap na trzecim miejscu, 14 sekund za Kiryienką i 2 sekundy za Luisem Leonem Sanchezem (Astana), ale nad dotychczasowym liderem, Fabio Aru (Astana) zyskał 2.42. Drugi z kolarzy, wymienianych w gronie faworytów przed wyścigiem i zwycięzca ubiegłorocznej czasówki, Rigoberto Uran (Etixx-Quick Step), pojechał dziś poniżej swoich możliwości i etap ukończył dopiero na 23. miejscu, ze stratą 2.31 do Contadora.

W klasyfikacji generalnej doszło do kilku przetasowań na czołowych pozycjach, ale przede wszystkim po dzisiejszej czasówce różnice między faworytami zrobiły się znacznie większe. W tabeli prowadzi Contador, który ma 2.28 przewagi nad Aru i 3.36 nad Andreyem Amatorem (Movistar), który dzięki dzisiejszej czasówce i lokacie, awansował na 3. miejsce. Czwarte miejsce zajmuje Uran, z 4.14 straty do Contadora, a tuż za Kolumbijczykiem plasuje się Jurgen Van Den Broeck (Lotto Soudal), który awansował z 11. miejsca. Richie Porte (Team Sky), który przed wyścigiem był stawiany w gronie faworytów, ale do etapu przystępował z ponad pięcioma minutami straty do lidera, pojechał dziś słabo i był dopiero 55. Utrzymał co prawda 17. miejsce w generalce, ale do Contadora traci już prawie 9 minut.

Zwycięstwo na dzisiejszym etapie odniósł Vasili Kiryienka (Team Sky), który objął prowadzenie po przejeździe połowy stawki. Białorusin odniósł trzecie w karierze zwycięstwo w Giro d’Italia, jednak pierwsze na etapie jazdy na czas. Kiryienka objął po swoim przejeździe prowadzenie i bardzo długo żaden z kolarzy nie był w stanie zbliżyć się do wyniku kolarza Team Sky, a najbliżej był Sanchez, który stracił do zwycięzcy 12 sekund.

Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem CCC Sprandi Polkowice na dzisiejszym etapie był Nikolay Mihaylov, który przez długi czas znajdował się na prowadzeniu po swoim przejeździe, ale ostatecznie został sklasyfikowany na 21. miejscu.

Wyniki 14. etapu:

  • Klasyfikacja indywidualna:
  • 1    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    1:17:52     
  • 2    Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team    0:00:12     
  • 3    Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo    0:00:14     
  • 4    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    0:00:23     
  • 5    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:01:09     
  • 6    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:01:17     
  • 7    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal    0:01:25     
  • 8    Fabio Felline (Ita) TrekRacing    0:01:26     
  • 9    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    0:01:27     
  • 10    Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge    0:01:36     
  • 11    Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling    0:01:41     
  • 12    Kristof Vandewalle (Bel) TrekRacing          
  • 13    Leopold Konig (Cze) Team Sky    0:01:44     
  • 14    Stef Clement (Ned) IAM Cycling    0:01:45     
  • 15    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    0:01:48     
  • 16    Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:01:58     
  • 17    Ion Izagirre (Spa) Movistar Team    0:02:08     
  • 18    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:02:16     
  • 19    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    0:02:28     
  • 20    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:02:37     
  • 21    Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice    0:02:40     
  • 22    Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling    0:02:43     
  • 23    Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step    0:02:45     
  • 24    Alexander Porsev (Rus) Team Katusha    0:02:47     
  • 25    Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky    0:02:49     
  • 26    Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo    0:02:52     
  • 27    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo    0:02:53     
  • 28    Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:02:59     
  • 29    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    0:03:01     
  • 30    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha    0:03:08     
  • 31    Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team    0:03:12     
  • 32    Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge    0:03:13     
  • 33    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:03:17     
  • 34    Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team    0:03:18     
  • 35    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha    0:03:22     
  • 36    Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    0:03:27     
  • 37    Mikel Nieve (Spa) Team Sky    0:03:32     
  • 38    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team    0:03:34     
  • 39    Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal    0:03:42     
  • 40    Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:03:45     
  • 41    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale          
  • 42    Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team          
  • 43    Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo    0:03:52     
  • 44    Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF    0:03:54     
  • 45    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    0:03:56     
  • 46    Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    0:03:57     
  • 47    Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr    0:04:00     
  • 48    Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:04:09     
  • 49    Elia Viviani (Ita) Team Sky    0:04:12     
  • 50    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:04:13     
  • 51    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step    0:04:14     
  • 52    Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team          
  • 53    Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli    0:04:17     
  • 54    Yury Trofimov (Rus) Team Katusha    0:04:19     
  • 55    Richie Porte (Aus) Team Sky    0:04:20     
  • 56    Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge    0:04:23     
  • 57    Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice    0:04:25     
  • 58    Mauro Finetto (Ita) Southeast Pro Cycling    0:04:28     
  • 59    Anthony Roux (Fra) FDJ.fr          
  • 60    Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha    0:04:30     
  • 61    Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal          
  • 62    Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale    0:04:34     
  • 63    Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:04:35     
  • 64    Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:04:37     
  • 65    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    0:04:54     
  • 66    Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team    0:04:56     
  • 67    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    0:04:57     
  • 68    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team          
  • 69    Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida    0:05:03     
  • 70    Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:05:04     
  • 71    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal    0:05:11     
  • 72    Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr    0:05:15     
  • 73    Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo          
  • 74    Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling    0:05:24     
  • 75    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    0:05:35     
  • 76    Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:05:39     
  • 77    Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli    0:05:40     
  • 78    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    0:05:41     
  • 79    Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:05:43     
  • 80    Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale    0:05:53     
  • 81    Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge    0:05:57     
  • 82    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:06:01     
  • 83    Sebastian Henao (Col) Team Sky    0:06:04     
  • 84    Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling    0:06:06     
  • 85    Jonathan Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling          
  • 86    Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:06:12     
  • 87    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team    0:06:13     
  • 88    Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini    0:06:17     
  • 89    Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida    0:06:23     
  • 90    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky          
  • 91    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    0:06:32     
  • 92    Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli    0:06:33     
  • 93    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    0:06:35     
  • 94    Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:06:36     
  • 95    Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:06:38     
  • 96    Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo    0:06:39     
  • 97    Fumiyuki Beppu (Jpn) TrekRacing          
  • 98    Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling    0:06:46     
  • 99    Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team    0:06:50     
  • 100    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo    0:06:55     
  • 101    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale    0:07:00     
  • 102    Calvin Watson (Aus) TrekRacing          
  • 103    Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice    0:07:01     
  • 104    Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling    0:07:02     
  • 105    Francis Mourey (Fra) FDJ.fr    0:07:05     
  • 106    Elia Favilli (Ita) Southeast Pro Cycling    0:07:06     
  • 107    Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr          
  • 108    Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team    0:07:13     
  • 109    Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo    0:07:14     
  • 110    Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida    0:07:17     
  • 111    Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step    0:07:19     
  • 112    Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo    0:07:22     
  • 113    Marco Coledan (Ita) TrekRacing    0:07:27     
  • 114    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:07:29     
  • 115    Fabio Silvestre (Por) TrekRacing    0:07:30     
  • 116    Sergio Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo    0:07:40     
  • 117    Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling          
  • 118    Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha    0:07:41     
  • 119    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:07:45     
  • 120    David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step    0:07:46     
  • 121    Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale    0:07:49     
  • 122    Eugenio Alafaci (Ita) TrekRacing    0:07:56     
  • 123    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin          
  • 124    Giacomo Nizzolo (Ita) TrekRacing    0:08:08     
  • 125    Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge    0:08:13     
  • 126    Boy Van Poppel (Ned) TrekRacing    0:08:14     
  • 127    Benat Intxausti (Spa) Movistar Team    0:08:19     
  • 128    Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin    0:08:20     
  • 129    Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF    0:08:24     
  • 130    Janier Acevedo (Col) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:08:25     
  • 131    Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr    0:08:27     
  • 132    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal          
  • 133    Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF    0:08:32     
  • 134    Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida    0:08:35     
  • 135    Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:08:37     
  • 136    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step    0:08:43     
  • 137    Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling    0:08:44     
  • 138    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team    0:08:45     
  • 139    Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal    0:08:47     
  • 140    Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:08:56     
  • 141    Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin    0:09:08     
  • 142    Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge    0:09:12     
  • 143    Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:09:15     
  • 144    Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini          
  • 145    Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice    0:09:16     
  • 146    Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:09:19     
  • 147    Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli    0:09:24     
  • 148    Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step    0:09:25     
  • 149    Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team    0:09:32     
  • 150    Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida    0:09:37     
  • 151    Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr    0:09:38     
  • 152    Luca Paolini (Ita) Team Katusha    0:09:39     
  • 153    Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice          
  • 154    Kévin Reza (Fra) FDJ.fr    0:09:43     
  • 155    Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli    0:09:48     
  • 156    Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF          
  • 157    Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF    0:09:49     
  • 158    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    0:09:53     
  • 159    Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin    0:09:54     
  • 160    Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:09:58     
  • 161    Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF    0:10:08     
  • 162    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida    0:10:09     
  • 163    Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF    0:10:10     
  • 164    Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin    0:10:14     
  • 165    Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin    0:10:16     
  • 166    Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling    0:10:18     
  • 167    Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli    0:10:23     
  • 168    Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli    0:10:29     
  • 169    Roger Kluge (Ger) IAM Cycling    0:10:34     
  • 170    Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida    0:10:39     
  • 171    Igor Anton (Spa) Movistar Team    0:10:41     
  • 172    Gang Xu (Chn) Lampre-Merida    0:10:57     
  • 173    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    0:11:21     
  • 174    Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge    0:11:41     
  • 175    Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling    0:11:56     
  • 176    Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr    0:12:21     
  • 177    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF    0:12:34     
  • 178    Bernhard Eisel (Aut) Team Sky    0:12:48     
  • 179    Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin    0:14:29

pokaż pełną listę

Klasyfikacja generalna po 14. etapie:

  • Klasyfikacja indywidualna:
  • 1    Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo    55:39:00     
  • 2    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    0:02:28     
  • 3    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    0:03:36     
  • 4    Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step    0:04:14     
  • 5    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal    0:04:17     
  • 6    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team    0:04:50     
  • 7    Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team    0:04:55     
  • 8    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    0:04:56     
  • 9    Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo    0:04:57     
  • 10    Leopold Konig (Cze) Team Sky    0:05:35     
  • 11    Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal    0:06:01     
  • 12    Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    0:06:04     
  • 13    Yury Trofimov (Rus) Team Katusha    0:07:01     
  • 14    Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini    0:07:47     
  • 15    Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:08:05     
  • 16    Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr    0:08:13     
  • 17    Richie Porte (Aus) Team Sky    0:08:52     
  • 18    Ion Izagirre (Spa) Movistar Team    0:08:55     
  • 19    Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:09:05     
  • 20    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    0:10:52     
  • 21    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:11:03     
  • 22    Mikel Nieve (Spa) Team Sky    0:11:21     
  • 23    Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team    0:12:45     
  • 24    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    0:15:51     
  • 25    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    0:20:05     
  • 26    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    0:23:31     
  • 27    Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale    0:25:01     
  • 28    Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team    0:33:28     
  • 29    Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:38:00     
  • 30    Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo    0:38:01     
  • 31    Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling    0:38:47     
  • 32    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha    0:42:07     
  • 33    Stef Clement (Ned) IAM Cycling    0:42:19     
  • 34    Benat Intxausti (Spa) Movistar Team    0:42:27     
  • 35    Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    0:48:27     
  • 36    Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida    0:50:03     
  • 37    Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF    0:50:31     
  • 38    Jonathan Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling    0:51:56     
  • 39    Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge    0:52:14     
  • 40    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo    0:54:01     
  • 41    Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli    0:54:22     
  • 42    Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida    0:55:21     
  • 43    Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    1:01:26     
  • 44    Mauro Finetto (Ita) Southeast Pro Cycling    1:02:33     
  • 45    Fabio Felline (Ita) TrekRacing          
  • 46    Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice    1:05:27     
  • 47    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    1:06:06     
  • 48    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    1:06:09     
  • 49    Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky    1:07:17     
  • 50    Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge    1:07:34     
  • 51    Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling    1:09:40     
  • 52    Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF    1:10:25     
  • 53    Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha    1:11:26     
  • 54    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    1:11:33     
  • 55    Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team    1:11:53     
  • 56    Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice    1:12:47     
  • 57    Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling    1:13:44     
  • 58    Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo    1:14:16     
  • 59    Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step    1:15:10     
  • 60    Francis Mourey (Fra) FDJ.fr    1:16:13     
  • 61    Igor Anton (Spa) Movistar Team    1:17:32     
  • 62    David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step    1:19:25     
  • 63    Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr    1:23:00     
  • 64    Sebastian Henao (Col) Team Sky    1:23:01     
  • 65    Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini    1:23:10     
  • 66    Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin    1:23:38     
  • 67    Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli    1:25:32     
  • 68    Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice    1:25:59     
  • 69    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team    1:27:07     
  • 70    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    1:27:55     
  • 71    Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale    1:30:24     
  • 72    Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:32:24     
  • 73    Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice    1:32:27     
  • 74    Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF    1:32:33     
  • 75    Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida    1:34:18     
  • 76    Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo    1:35:29     
  • 77    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    1:37:16     
  • 78    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida    1:37:25     
  • 79    Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:39:16     
  • 80    Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:39:30     
  • 81    Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team    1:40:31     
  • 82    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    1:40:45     
  • 83    Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling    1:41:17     
  • 84    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal    1:42:20     
  • 85    Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:43:06     
  • 86    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    1:43:30     
  • 87    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    1:43:56     
  • 88    Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal    1:44:40     
  • 89    Kristof Vandewalle (Bel) TrekRacing    1:45:07     
  • 90    Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team    1:45:40     
  • 91    Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli    1:45:58     
  • 92    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team    1:47:26     
  • 93    Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    1:49:12     
  • 94    Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team    1:52:35     
  • 95    Luca Paolini (Ita) Team Katusha    1:53:49     
  • 96    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini    1:54:18     
  • 97    Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF    1:54:29     
  • 98    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    1:54:38     
  • 99    Elia Favilli (Ita) Southeast Pro Cycling    1:54:49     
  • 100    Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale    1:56:52     
  • 101    Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF    1:57:56     
  • 102    Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice    1:58:30     
  • 103    Anthony Roux (Fra) FDJ.fr    1:58:33     
  • 104    Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo    2:01:27     
  • 105    Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge    2:02:50     
  • 106    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    2:04:12     
  • 107    Janier Acevedo (Col) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    2:04:48     
  • 108    Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step    2:05:09     
  • 109    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    2:05:53     
  • 110    Sergio Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo    2:07:01     
  • 111    Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge    2:07:13     
  • 112    Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:07:37     
  • 113    Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal    2:07:39     
  • 114    Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr    2:08:32     
  • 115    Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF    2:08:37     
  • 116    Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling    2:10:41     
  • 117    Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step    2:11:46     
  • 118    Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini    2:11:49     
  • 119    Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli    2:12:38     
  • 120    Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling    2:13:15     
  • 121    Kévin Reza (Fra) FDJ.fr    2:13:28     
  • 122    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    2:14:33     
  • 123    Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:18:15     
  • 124    Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida    2:18:48     
  • 125    Elia Viviani (Ita) Team Sky    2:19:14     
  • 126    Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling    2:19:24     
  • 127    Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale    2:19:37     
  • 128    Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha    2:19:39     
  • 129    Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida    2:20:07     
  • 130    Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr    2:22:00     
  • 131    Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:24:00     
  • 132    Fumiyuki Beppu (Jpn) TrekRacing    2:47:00     
  • 133    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha    3:13:00     
  • 134    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    2:22:34     
  • 135    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    2:24:39     
  • 136    Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr    2:25:30     
  • 137    Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge    2:27:19     
  • 138    Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge    2:29:28     
  • 139    Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida    2:30:29     
  • 140    Alexander Porsev (Rus) Team Katusha    2:30:51     
  • 141    Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    2:32:15     
  • 142    Giacomo Nizzolo (Ita) TrekRacing    2:32:22     
  • 143    Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin    2:32:31     
  • 144    Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin    2:33:02     
  • 145    Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo    2:33:12     
  • 146    Eugenio Alafaci (Ita) TrekRacing    2:34:17     
  • 147    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:34:25     
  • 148    Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo    2:38:51     
  • 149    Gang Xu (Chn) Lampre-Merida    2:39:52     
  • 150    Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice    2:40:11     
  • 151    Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice    2:40:18     
  • 152    Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team    2:41:01     
  • 153    Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli    2:41:20     
  • 154    Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling    2:41:58     
  • 155    Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step    2:44:00     
  • 156    Fabio Silvestre (Por) TrekRacing    2:44:54     
  • 157    Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:47:06     
  • 158    Bernhard Eisel (Aut) Team Sky    2:47:07     
  • 159    Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin    2:47:08     
  • 160    Boy Van Poppel (Ned) TrekRacing    2:49:26     
  • 161    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal    2:53:02     
  • 162    Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal    2:54:05     
  • 163    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF    2:55:05     
  • 164    Calvin Watson (Aus) TrekRacing    2:55:31     
  • 165    Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini    2:55:45     
  • 166    Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini    2:57:06     
  • 167    Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr    2:59:09     
  • 168    Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini    3:01:25     
  • 169    Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin    3:01:58     
  • 170    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin    3:02:04     
  • 171    Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF    3:02:58     
  • 172    Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling    3:04:09     
  • 173    Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli    3:04:16     
  • 174    Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli    3:07:56     
  • 175    Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge    3:07:59     
  • 176    Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin    3:10:12     
  • 177    Roger Kluge (Ger) IAM Cycling    3:10:26     
  • 178    Marco Coledan (Ita) TrekRacing    3:22:09     
  • 179    Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling    3:22:20     
  •  
  • Klasyfikacja punktowa:
  • 1    Elia Viviani (Ita) Team Sky    119     pkt
  • 2    Giacomo Nizzolo (Ita) TrekRacing    119     
  • 3    Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF    109     
  • 4    Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida    91     
  • 5    Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    83     
  • 6    Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    75     
  • 7    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli    72     
  • 8    Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo    64     
  • 9    Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli    60     
  • 10    Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini    55     
  • 11    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo    50     
  • 12    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    49     
  • 13    Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling    47     
  • 14    Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini    47     
  • 15    Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli    46     
  • 16    Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team    41     
  • 17    Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin    41     
  • 18    Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli    40     
  • 19    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo    39     
  • 20    Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida    34     
  • 21    Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    34     
  • 22    Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin    33     
  • 23    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    32     
  • 24    Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team    32     
  • 25    Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale    32     
  • 26    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    31     
  • 27    Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF    31     
  • 28    Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    30     
  • 29    Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling    30     
  • 30    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    29     
  • 31    Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice    27     
  • 32    Alexander Porsev (Rus) Team Katusha    27     
  • 33    Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo    26     
  • 34    Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge    26     
  • 35    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    25     
  • 36    Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF    25     
  • 37    Fabio Felline (Ita) TrekRacing    25     
  • 38    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    25     
  • 39    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF    25     
  • 40    Benat Intxausti (Spa) Movistar Team    24     
  • 41    Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team    23     
  • 42    Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling    23     
  • 43    Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling    21     
  • 44    Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli    20     
  • 45    Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    20     
  • 46    Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    17     
  • 47    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    16     
  • 48    Richie Porte (Aus) Team Sky    16     
  • 49    Jonathan Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling    16     
  • 50    Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini    16     
  • 51    Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling    16     
  • 52    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    15     
  • 53    Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    15     
  • 54    Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    14     
  • 55    Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team    14     
  • 56    Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice    14     
  • 57    Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha    13     
  • 58    Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr    13     
  • 59    Kévin Reza (Fra) FDJ.fr    13     
  • 60    Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida    13     
  • 61    Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli    12     
  • 62    Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice    12     
  • 63    Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal    11     
  • 64    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team    11     
  • 65    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team    10     
  • 66    Ion Izagirre (Spa) Movistar Team    10     
  • 67    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini    10     
  • 68    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    10     
  • 69    Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step    9     
  • 70    Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling    9     
  • 71    Maxim Belkov (Rus) Team Katusha    9     
  • 72    Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    8     
  • 73    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    8     
  • 74    Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge    6     
  • 75    Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo    6     
  • 76    Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling    6     
  • 77    Kristof Vandewalle (Bel) TrekRacing    6     
  • 78    Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling    6     
  • 79    Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team    5     
  • 80    Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team    5     
  • 81    Luca Paolini (Ita) Team Katusha    5     
  • 82    Boy Van Poppel (Ned) TrekRacing    5     
  • 83    Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team    4     
  • 84    Anthony Roux (Fra) FDJ.fr    4     
  • 85    Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo    3     
  • 86    Yury Trofimov (Rus) Team Katusha    3     
  • 87    Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice    3     
  • 88    Sander Armee (Bel) Lotto Soudal    3     
  • 89    Bernhard Eisel (Aut) Team Sky    3     
  • 90    Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin    3     
  • 91    Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini    2     
  • 92    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    2     
  • 93    Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin    2     
  • 94    Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice    2     
  • 95    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal    2     
  • 96    Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge    2     
  • 97    Marco Coledan (Ita) TrekRacing    2     
  • 98    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    1     
  • 99    Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team    1     
  • 100    Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice    1     
  • 101    Sergio Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo    1     
  • 102    Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge    1     
  • 103    Fumiyuki Beppu (Jpn) TrekRacing    1     
  • 104    Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal    1     
  • 105    Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini    1     
  •  
  • Klasyfikacja górska:
  • 1    Benat Intxausti (Spa) Movistar Team    61     pkt
  • 2    Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin    53     
  • 3    Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale    46     
  • 4    Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo    43     
  • 5    Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    23     
  • 6    Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team    19     
  • 7    Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha    15     
  • 8    Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida    15     
  • 9    Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    15     
  • 10    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    15     
  • 11    Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    14     
  • 12    Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF    14     
  • 13    Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo    13     
  • 14    Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli    13     
  • 15    Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    13     
  • 16    Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    12     
  • 17    Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling    12     
  • 18    Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling    10     
  • 19    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team    10     
  • 20    Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    8     
  • 21    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    7     
  • 22    Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    7     
  • 23    Alessandro Malaguti (Ita) Nippo - Vini Fantini    6     
  • 24    Richie Porte (Aus) Team Sky    6     
  • 25    Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge    6     
  • 26    Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    5     
  • 27    Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha    5     
  • 28    Andrey Amador (CRc) Movistar Team    5     
  • 29    Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team    4     
  • 30    Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli    4     
  • 31    Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky    3     
  • 32    Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo    3     
  • 33    Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini    3     
  • 34    Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    3     
  • 35    Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step    2     
  • 36    Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team    2     
  • 37    Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida    2     
  • 38    Salvatore Puccio (Ita) Team Sky    2     
  • 39    Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale    2     
  • 40    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    2     
  • 41    Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team    1     
  • 42    Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    1     
  • 43    Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling    1     
  • 44    Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr    1     
  • 45    Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1     
  • 46    Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal    1     
  • 47    Kristof Vandewalle (Bel) TrekRacing    1     
  • 48    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini    1     
  • 49    Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling    1     
  • 50    Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice    1     
  • 51    Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli    1     
  •  
  • Klasyfikacja młodzieżowa:
  • 1    Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team    55:41:28     
  • 2    Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    0:06:37     
  • 3    Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge    0:49:46     
  • 4    Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida    0:52:53     
  • 5    Fabio Felline (Ita) TrekRacing    1:00:05     
  • 6    Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF    1:07:57     
  • 7    Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team    1:09:25     
  • 8    Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr    1:20:32     
  • 9    Sebastian Henao (Col) Team Sky    1:20:33     
  • 10    Jesus Herrada (Spa) Movistar Team    1:24:39     
  • 11    Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale    1:34:48     
  • 12    Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida    1:34:57     
  • 13    Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:36:48     
  • 14    Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team    1:37:02     
  • 15    Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling    1:38:49     
  • 16    Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin    1:41:28     
  • 17    Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli    1:43:30     
  • 18    Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team    1:44:58     
  • 19    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini    1:51:50     
  • 20    Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF    1:55:28     
  • 21    Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF    2:01:44     
  • 22    Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge    2:04:45     
  • 23    Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF    2:06:09     
  • 24    Petr Vakoc (Cze) Etixx - Quick-Step    2:09:18     
  • 25    Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale    2:12:05     
  • 26    Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:15:47     
  • 27    Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha    2:17:11     
  • 28    Dayer Quintana (Col) Movistar Team    2:20:06     
  • 29    Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice    2:22:11     
  • 30    Eugenio Alafaci (Ita) TrekRacing    2:31:49     
  • 31    Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo    2:31:57     
  • 32    Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team    2:38:33     
  • 33    Fabio Silvestre (Por) TrekRacing    2:42:26     
  • 34    Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin    2:44:40     
  • 35    Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal    2:50:34     
  • 36    Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal    2:51:37     
  • 37    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF    2:52:37     
  • 38    Calvin Watson (Aus) TrekRacing    2:53:03     
  • 39    Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini    2:53:17     
  • 40    Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini    2:54:38     
  • 41    Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling    3:01:41     
  • 42    Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge    3:05:31

pokaż pełną listę

 

Podobne artykuły