Podręczna, mała pompka rowerowa: co wybrać?

Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy kupnie małej, podręcznej pompki rowerowej.

 

Podręczna pompka szosowa

SKS Airboy

Model SKS Airboy to mała pompka szosowa uznanego w branży producenta. Obsługuje ona zarówno wentyle Presta oraz Dunlop. Według specyfikacji napompujemy nawet do 8 barów. Jej długość to 172mm. Mocowanie do ramy jest w zestawie.

Mała pompka do roweru górskiego

Kellys Drift Minipump

Mała pompka Kellys Drift Minipump to model stworzony dla kolarzy górskich. Posiada głowicę z wężykiem, która obsługuje wentyle Presta i Schrader. Napompujemy nią maksymalnie 5 barów. Jest długości 215mm i waży 151g. W zestawie posiadamy mocowanie do ramy.

 

Mała pompka z mocowaniem

BTWIN Riverside

BTWIN Riverside to mała pompka o długości 20cm i wadze zaledwie 97g. Posiada specjalne mocowanie do ramy. Została wykonana z kompozytu plastikowo-aluminiowego. Dzięki przekręcanej końcówce możemy napompować nią dętkę z każdym typem wentyla.

Podręczna pompka z wężykiem

Lezyne Sport Drive HP

Pompka Lezyne Sport Drive HP to podręczna pompka z wyciąganym wężykiem, który ułatwia pompowanie. Jej długość to jedynie 170mm, a waga 98g. Możemy nią napompować nawet do 8,3 bara. Została wykonana z kompozytu Composite Matrix. Obsługuje każdy typ wentyli.

 

Mini pompka z manometrem

Giant Control Mini 1+

Mała, podręczna pompka Giant Control Mini to ręczna, aluminiowa pompka z wbudowanym manometrem, dzięki któremu nawet na trasie możemy odczytać ciśnienie opon. Maksymalne ciśnienie do jakiego można nią napompować to 120 PSI. Obsługuje zarówno wentyle Presta oraz Schrader.

Pompka na naboje CO2

Bontrager Air Rush Elite

Model Bontrager Air Rush Elite to lekka i łatwa w użyciu pompka CO₂ ze sprężynowym mechanizmem pozwalającym regulować przepływ powietrza. Jest dostosowana do wentyli Presta i Schrader. To dobry wybór m.in na wyścigi, dzięki któremu szybko napompujemy oponę bez zbędnego wysiłku.

 

Podobne artykuły