tematycznie chronologicznie

Testy i nowości

02-07-2015

Testy rowerów: TEST: Pinarello Dogma XC 9.9

Topowej klasy konstrukcje z Treviso to obiekt westchnień wielu kolarzy. Pinarello bowiem to legendarna marka, nieodłącznie związana z najważniejszymi szosowymi wyścigami. Tym razem do testu otrzymaliśmy jednak coś, co niektórych może zaskoczyć - hardtaila do XC.

Sport

02-07-2015

Tour de France: Trasa 102. Tour de France

Startująca z Utrechtu 102. edycja Tour de France swoją trasą nie przypomina poprzednich wyścigów. Choć trasa na papierze wydaje się łatwiejsza, to jednak jest bardzo zróżnicowana, a ostatni tydzień wyścigu będzie bardzo intensywny i zapowiada ogromne emocje.

01-07-2015

Tour de France: Faworyci 102. Tour de France

Czterech byłych zwycięzców Wielkich Tourów – Vincenzo Nibali (Astana), Alberto Contador (Tinkoff-Saxo), Chris Froome (Team Sky) i Nairo Quintana (Movistar) – stanie na starcie 102. edycji Tour de France w roli faworytów. Kto z tej wielkiej czwórki wygra tegoroczną Wielką Pętlę?

Multimedia

Ludzie

03-07-2015

Blog: Wojciech Halejak: Halejak: Kolarstwo dla wszystkich

Jeżdżąc po wyścigach - zarówno szosowych, przełajowych, jak i MTB - oraz obserwując społeczność kolarską w naszym kraju, mam wrażenie, że coś tu jest nie tak. Za mało uwagi poświęca się młodym zawodnikom, mastersom czy amatorom. A ja się nie zgadzam. Kolarstwo powinno być dla wszystkich.

Porady

Turystyka

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły