tematycznie chronologicznie

Testy i nowości

Sport

Multimedia

Ludzie

30-11-2015

Wywiady: Ola Dawidowicz: skupiam się na pracy!

Aleksandra Dawidowicz - jedna z najbardziej utalentowanych polskich zawodniczek MTB opowiedziała nam o swoim gorszym sezonie i z czego ów wynikał. Rozmawialiśmy o tym, co przywróciło jej wiarę w siebie i jak radzi sobie z ciężką pracą zawodowca.

Porady

19-11-2015

Przegląd rynku: Co na przełaj?

Jesienna plucha większości z nas nie nastraja do regularnego wychodzenia na trening. Wyjściem z sytuacji może być zakup roweru przełajowego. Przeglądamy rynek w poszukiwaniu błotniaka.

06-11-2015

Trening kolarza: Trenuj na przełaju!

Schematy treningowe to z jednej strony konieczność, a z drugiej zagrożenie nudą. W okresie jesienno-zimowym jednym ze sposobów jej przezwyciężenia jest rower przełajowy, który powraca do kolarskich łask!

Turystyka

23-09-2015

Wyprawy zagraniczne: O dwóch takich co przejechali pół Europy

Zawsze fascynowali mnie ludzie, którzy wyciskają z życia ile tylko się da. Mimo obowiązków, od których nie da się uciec, potrafią znaleźć czas i środki na spełnianie swoich marzeń. A co ważniejsze, nie boją się sięgać po to, czego chcą. Dlatego, gdy usłyszałam o dwóch takich, co przejechali pół Europy, to aż mnie krew zalała: Jak to?! I nikt jeszcze o nich nie napisał?

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły