tematycznie chronologicznie

Testy i nowości

31-03-2015

Testy rowerów: Test: Fatbike Mongoose Argus

Mongoose Argus to rowerowy odpowiednik wyspecjalizowanego wozu terenowego. Fatbike amerykańskiego producenta stworzony jest do jazdy po najbardziej nieprzyjaznych nawierzchniach, a grząski piach i śnieg to jego środowisko naturalne.

Multimedia

Ludzie

27-03-2015

Wywiady: Paterski: Wszyscy idziemy po zmianach

Rower MTB był świetny do jazdy po osiedlowych uliczkach, a prawdziwą kolarską miłość poznał w momencie, gdy chciał zakończyć swoją karierę – była nią szosa. Jeszcze przed wielkim sukcesem, jakim było wygranie etapu w Katalonii, rozmawialiśmy z Maciejem Paterskim (CCC Sprandi Polkowice).

Porady

26-03-2015

Trening kolarza: Wykorzystaj przewagę siły!

Kolarz nie ma lekkiego życia. Pół biedy, jeśli jesteś zawodowcem i płacą Ci za to, że jesteś dobry. Trenujesz, jeździsz na zgrupowania, masz masażystę, serwisanta, trenera i dietetyka. Posiadasz najlepszy sprzęt i opiekę na najwyższym poziomie.

25-03-2015

Przegląd rynku: Rower szosowy do 5000 zł

Gdy przychodzi czas na wymianę roweru, wybór nigdy nie należy do najłatwiejszych. Rower szosowy do 5 tys. złotych to propozycja dla kolarzy, którzy potrzebują zaawansowanego sprzętu w przystępnej cenie. Zobaczcie, jakie marki znalazły się w naszym zestawieniu.

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły