tematycznie chronologicznie

Testy i nowości

09-10-2015

Nowości sprzętowe: Nowe modele kasków Orbea

Hiszpańska marka wprowadziła do swojej oferty trzy nowe modele kasków, przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Wszystkie mają charakteryzować się niską wagą, bardzo dobrą wentylacją a także przystępną ceną.

Sport

06-10-2015

Inne: Zapowiedź imprez weekendowych

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, o czym świadczyć może liczba wyścigów w kalendarzu. Jeśli jednak nie macie dość ścigania, to na pewno znajdziecie jeszcze coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do naszego przeglądu !

Multimedia

Ludzie

01-10-2015

Wywiady: Marek Konwa: Rower Enduro to podstawa!

Marek Konwa, najlepszy polski kolarz MTB, udzielił nam długiego i szczerego wywiadu, w którym opowiada m.in. dlaczego nie mógł znaleźć sponsora, czy potrafi jeszcze jeździć dla przyjemności, a także... co zamierza zrobić po zakończeniu kariery?

Porady

09-10-2015

Trening kolarza: Roztrenowanie: Gdy zbyt mało to za dużo

Wielu speców od treningów wmawia nam, że odpoczynek jest niezwykle ważny. W okresie roztrenowania wydaje się nawet, że jeszcze bardziej. Tymczasem spróbujmy się zastanowić, kiedy zbyt długi odpoczynek będzie skutkował wyraźnym obniżeniem naszej formy, a nie dostateczną regeneracją?

25-09-2015

Trening kolarza: Czy boisz się ciemności?

Wbrew pozorom, jazda po zmroku jest relatywnie bezpieczna. Dwumetrowe osiłki raczej nie zapuszczają się w las, a w razie czego, ze względu na cichą okolicę, charakterystyczny szelest dresu daje się słyszeć odpowiednio wcześniej.

Turystyka

23-09-2015

Wyprawy zagraniczne: O dwóch takich co przejechali pół Europy

Zawsze fascynowali mnie ludzie, którzy wyciskają z życia ile tylko się da. Mimo obowiązków, od których nie da się uciec, potrafią znaleźć czas i środki na spełnianie swoich marzeń. A co ważniejsze, nie boją się sięgać po to, czego chcą. Dlatego, gdy usłyszałam o dwóch takich, co przejechali pół Europy, to aż mnie krew zalała: Jak to?! I nikt jeszcze o nich nie napisał?

18-09-2015

Miejsca i przewodniki: Wspieramy trasy w Srebrnej Górze

Trasy Enduro w Srebrnej Górze już dziś cieszą się popularnością wśród miłośników górskiego szaleństwa. Na dzień dzisiejszy działa tutaj 15 km oznakowanych i w pełni przygotowanych tras. Organizatorzy jednak nie spoczywają na laurach i wciąż chcą je udoskonalać. Teraz możecie im w tym pomóc!

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły