tematycznie chronologicznie

Sport

31-01-2015

Przełaj: MŚ: Ferrand Prevot z kolejnym złotem

Pauline Ferrand Prevot (Francja) wygrała wyścig elity kobiet podczas Mistrzostw Świata w przełajach, rozgrywanych w Taborze. Po dramatycznym wyścigu, gdzie losy zwycięstwa ważyły się do samego końca, Francuzka po sprinterskim finiszu pokonała Sanne Cant (Belgia).

Multimedia

Ludzie

28-01-2015

Blog: Tomasz Jaroński: Jaroński: Bo do tanga trzeba Langa

Nie taję, że rok 2015 rozpoczął się dość ciekawie. Sylwester Szmyd trafił do CCC Sprandi Polkowice, a więc spełnił swe marzenie, żeby karierę sportową zakończyć w polskim klubie i to z przytupem. Ma ku temu okazję, bowiem pomarańczowi, jak 12 lat temu, wystartują w Giro d’Italia.

26-01-2015

Wywiady: Dariusz Gil: Po prostu tym żyję

Dariusz Gil, wielokrotny przełajowy mistrz Polski, członek kadry kraju, należący bez wątpienia również do czołówki światowej, w niesamowicie ciekawych słowach opowiada nam o swojej karierze, zachodnim oraz rodzimym cyclocrossie i wielu innych!

Porady

14-01-2015

Trening kolarza: Trenażer a szosa - jakie różnice?

Coraz częstsze dni nieprzyjaznej pogody i nadchodzący okres przejściowy wielu z nas spędza po części na trenażerach. Poza intensywnością samych ćwiczeń warto zastanowić się nad różnicami pomiędzy treningiem zewnętrznym, a tym prowadzonym w pomieszczeniu. Jakie są najważniejsze?

24-12-2014

Zdrowie i dieta: Dieta na święta?

Jeśli chodzi o dietę, to w wielu przypadkach święta są okazją do zerwania z wszelkimi zasadami. Tymczasem istnieje kilka prostych trików, które mogą ograniczyć kulinarne rozpasanie, najczęściej skutkujące naddatkiem kilogramów.

Turystyka

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły