tematycznie chronologicznie

Testy i nowości

Multimedia

Ludzie

10-02-2016

Wywiady: Zamana: Chcę pokazać nieodkryte tereny

Cezary Zamana w wywiadzie opowiada nam m.in. o zupełnie nowej etapówce Gwiazda Południa, która jak wspomina, może "w końcu nauczy go prawdziwego kolarstwa górskiego". Przy okazji rozmowy dowiedzieliśmy się też sporo o jego podejściu do treningu, także tego zimowego i ogólnorozwojowego.

29-01-2016

Wywiady: Bogusławski: Whipy dają mi frajdę!

Postanowiliśmy zapytać, co słuchać u Marcelego Bogusławskiego - doskonale zapowiadającego się zawodnika CX oraz MTB. Poruszyliśmy wiele tematów i rozmawiamy m.in. o poszukiwaniu nowego zespołu, sprzęcie oraz... planach na przyszłość!

Porady

13-02-2016

ABC rowerzysty: Geometria roweru i jej tajniki vol. 2

Dwa koła, rama i coś, aby moc rowerzysty zamienić w siłę pchającą rower do przodu – ogólna koncepcja roweru nie zmienia się od lat. Jednak do ogólnych podstaw, dotyczących tego, jak zbudowany jest rower i jak dobrać ten właściwy dla siebie, trzeba dopisać nieco faktów, które przyniosły ostatnie lata rozwoju kolarstwa.

05-02-2016

Trening kolarza: Z siłownią za pan brat

Ćwiczenia na siłowni od dawna stanowią jeden z elementów kolarskiego przygotowania do sezonu. Ciężary podnoszą nie tylko zawodowcy, ale również dbający o dobrą dyspozycję amatorzy. Dlaczego warto poświęcić nieco czasu na regularne przerzucanie żelaza?

Turystyka

Lista aktualności

Patronat medialny

Popularne artykuły